Ziebart Pas Önleme Sistemi

Konusu 'Oto Yardım' forumundadır ve OrKuN tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Ziebart Pas Önleme Sistemi günümüzün olumsuz çevre koşullarında kullanılan otomobiller için hazırlanmış bir sistemdir. Bu sistem otomobilin kaportasını paslanmaya karşı içerden koruma altına alır. Sistem, bir yaşından küçük otomobillerde Ömür Boyu Garanti ile uygulanır ve bu garanti, otomobili ikinci el olarak alan kişiye aynen devredildiğinden otomobilin ikinci el satış değerini büyük ölçüde artırır. Yıllık kontrol ve bakım sırasında tüm kaporta kontrol edilir ve gerekli bölgelere yenileme maddesi uygulanır.

  [​IMG]

  ÖZELLİKLERİ ve YARARLARI:

  Ziebart Pas Önleme Sistemi''nde kullanılan patentli pas önleyici madde, Amerika Birleşik Devletleri Federal Hükümet şartnamelerinin de üstünde niteliklere sahip bir formüldür. Bu madde, punto kaynaklı birleşim bölgelerine ve kapalı bölmelere tümüyle nüfuz ederek kaportayı paslanmaya karşı ömür boyu koruma altına alır.
  • Bu sistemde kaportanın paslanabilen tüm iç yüzeyleri, kapı ve çamurluk içleri, bagaj içi ve kapağının çevresi, motor kompartmanı içi ve kaput çevresi, tabandaki tüm görünen yüzeyler, tekerlek yuvaları, marşpiye profillerinin içleri ve taşıyıcı sistem profil içleri Ziebart''ın kendi buluşu olan patentli Pas Önleme Maddesi ile kaplanır.
  • Otomobilin gözle görünen pasa duyarlı bölgelerinde ise, Ziebart tarafından özel olarak formüle edilmiş şeffaf koruyucu madde kullanılır. Bu şekilde paslanabilecek bütün kapalı ve görünen yüzeylere erişilmiş olur.
  • Ziebart Pas Önleme Sistemi, eğitimli ve sertifikalı teknisyenler tarafından özel aletler kullanılarak profesyonel bir şekilde uygulanır; bu da kaliteyi ve hatasız uygulamayı garanti altına alır.
  • Ziebart Pas Önleme Sistemi, Ömür Boyu Garanti ile uygulanır ve yılda bir kez bakım yaptırıldığında verilen bu garanti belgesi ile sağlanan tüm haklar otomobil satıldığında yeni sahibine de aynen devredilir.
   


Sayfayı Paylaş