Zayıflama Hapları Zararlımı, Zararları

Konusu 'Diyet-Fitness' forumundadır ve Pelin tarafından 6 Şubat 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Zayıflama Hapları Zararlımı
  Ülkemizde bayanların bir çoğu zayıflamak istemektedir. Fakat zayıflamak o kadar kolay değildir. Bu nedenle bilim adamları zayıflamak için her gün yeni ürünler çıkarmaktadır. Zayıflama hapları ülkemizin son trendlerinden biridir. Zayıflama hapları yanlış kullanıldığında ölümlere dahi yol açabilir.

  Fakat sağlık bakanlığı onaylı olan zayıflama hapları ciddi şekilde işe yaramakta ve zayıflama tedavisine pozitif yön katmaktadır. Zayıflama haplarının amacı ise şudur. Zayıflama haplarının içerisinde zayıflamada işe yarayan beş ya da altı bitki vardır. Bu beş altı bitki teknolojinin yardımı ile bir kapsüle konur. Bu kapsülde insanlara servis edilir. Zayıflama kapsülleri vücuttaki toplanmış yağların parçalanmasını sağlar. Vücutta parçalanan yağlar aşırı kilo görünümünü ortadan kaldırır.

  Zayıflama kapsüllerini ayrıca diyet yaparken kesinlikle kullanmamanız gerekir. Zayıflama haplarına başvuran binlerce kişinin amacıda aslına bakılırsa budur. Zayıflama kapsüllerinde kesinlikle kimyasal içerik yoktur. Sağlık bakanlığı kimyasal içerik bulunan haplara kesinlikle onay vermez ve satışını yasaklar. Bu nedenle aldığınız ürünlerin sağlık bakanlığı onaylı olup olmadığına lütfen bakınız.
   


 2. desayamu Well-Known Member

  ellerine saglık
   
 3. Ayşe Melek Well-Known Member

  en iyisi doğal yollarla zayıflamak bence
   

Sayfayı Paylaş