Yurtdışından Gelen Cevapsız Çağrılar

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve GamZe tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Yurtdışından Gelen Cevapsız Çağrılar Bu Numaralara Dikkat!

  Yurtdışından ve uydu üzerinden başlatılarak +393, +359, +40 vs. gibi kodlarla başlayan numaralardan gelen cevapsız çağrıların geri aranması halinde, istenmeyen durumlar yaşanabilmektedir. Bilmediğiniz kodlarla başlayan ya da tanımadığınız numaralardan gelen cevapsız çağrılara dönüş yaparken dikkatli olmanız konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz.

  Değerli Turkcell Aboneleri,

  Son zamanlarda +393 ve +359 kodları ile başlayanlar başta olmak üzere, özellikle yurt dışı ve uydu üzerinden başlatılan numaralardan gelen cevapsız çağrılar konusunda abonelerimizi bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur.
  Bu gibi bilmediğiniz numaralardan gelen cevapsız çağrıların geri aranması halinde, bu çağrıların ilgili yurt dışı operatör tarafından yüksek ücretlerle ücretlendirilmesi nedeniyle, mağduriyetiniz söz konusu olabilecektir.
  Değerli abonelerimizin istemedikleri sonuçlarla karşılaşmamaları için, özellikle yabancı ülke koduyla başlayan ve tanımadıkları numaralardan gelen cevapsız çağrılara karşı tedbirli olmalarını önemle hatırlatır, şüphe duydukları durumlarda geri dönüş yapmamalarını tavsiye ederiz.
  Konuyu bilginize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
   


Sayfayı Paylaş