Yükselen Burç Yengeç

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve ot-gu tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Yükseleniniz Yengeç İse

  Eğer Astroloji haritanızda Yengeç Burcu yükseliyorsa o zaman son derece duygusal ve etrafında olup bitenleri duyguları ile adeta absorbe edip sineye çeken bir insansınız demektir. Bu hisleri etrafınızdakilere anlatma yeteneğiniz sizi diğer insanlar gözünde bölük bölçük bir karakterde sunmaktadır. İçinizde şahsiyetinizi gizli olarak tutup bunu insanlara hissettirmiyorsunuz. Diğer kişilerin sizin fikirlerinize ve yapmak istediğiniz şeylere daima karşıt olduğunu düşünüp sanki onlara bunu hissettirmeden kendi metodunuzda ilerlemek istiyorsunuz. Çok hassas olduğunuz için kolay incinen bir kişi olduğunuz şüphesiz. Bu yüzden kendinizi kuvvetsiz ve kolay zarar görebilir bir kimse olarak algılıyorsunuz.

  Yükselen burcu Yengeç olan kişilerin en belirgin özellikleri merhametli oluşları ve duygusal oluşlarıdır. Sadık ve son derece hassas bir yapıya sahiptirler. O kadar hassastır ki her an gözyaşları akabilir. Çok anaç ve korumacı davranırlar. Değer verdikleri insanların hemen her şeyi ile yakından ilgilenirler. Kimi zaman o kadar çok ilgili olurlar ki bu durum sevdikleri insanları boğabilir. Aileye ve sevgiye çok önem verirler.

  Yükselen burcu Yengeç olan kişiler de güven eksikliği direkt olarak göze çarpar. Ancak cesaretlerini topladıkları sürece büyük bir coşku içerisinde hareket ederler. Yine de yükselen burcu Yengeç olan kişilerin son derece çalışkan ve atılgan bir yapıya sahiptir. Bu özelliklerini dikkatsiz davranışları gölgeler. Oldukça neşeli davranırken bir anda somurtkan bir hale dönüşebilir.

  Yükselen burcu Yengeç olan kişiler etraflarında insanlara özgüveni yüksek biriymiş izlenimi verir. Ancak çekingen ve içlerine kapalı bir yapıları vardır. Herhangi bir hatayı kolayca üslenebilirler. Çevresinde bulunan insanların aslında kendilerini beğendikleri için değil, kusur aradıkları için baktıklarını düşünürler. Yine de birçok insanın kendilerine haksızlık ettiğinin de farkındadırlar. Bir konuda insanlardan yardım almak ister ve bunu göremediğinde ise çok şikayet ederler. Bu nedenle asık bir surata dönüşürler ve bu da aslında kendilerinin maskeleridir.
   


Sayfayı Paylaş