Youtube Jacker 7

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  YouTube Jacker,
  Ülkemizde girişi yasaklı olan Youtube video izleme sitesine, doğrudan giriş yapabilmenizi sağlayan çok başarılı ücretsiz bir programdır.YouTube Jacker ile hiçbir proxy sitesine bağlanmadan ya da herhangi birproxy (vekil sunucu) servisi kullanmadan YouTube a bağlanabilir, video izlemenin keyfine kesintisiz varabilirsiniz.
  Aslında küçük bir yama olarak tasarlanan YouTube Jacker, Windows klasörü içerisindeki hosts dosyasına gerekli YouTube IP lerini otomatik olarak ekleyerek, YouTube sitesine girişinizi kolaylaştırıyor.

  Not : Program herhangi bir kötü amaçlı yazılım, virüs, spyware içermiyor.Aslında manuel olarak yapılabilen bazı işlemleri otomatikleştiren, başarılı bir programdır.Güvenle kurup kullanabilirsiniz.

  İndir
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Jacker falan boş şeyler 3. parti yazılımlar kullanmanızı önermem alttaki DNS adreslerini kullanın Youtube sorunsuz erişim sağlıyor.
  216.231.41.2
  216.254.95.2
   
 3. BaRıŞ Well-Known Member

  Evet bu dnsler süper.
   
 4. BaRıŞ Well-Known Member

  bunları nereye yazıyorduk arkadaşlar
   
 5. CAN Well-Known Member

  Yerel ağ bağlantısından özellikler deyip.İnternet erişim protokolü (TCP\IP) e tıklayıp tekrar özellikler deyip açılan pencerede alt taraftaki dns kısmına giriyoruz.
   

Sayfayı Paylaş