Yıl Sonu Programı Sunuş Metni

Konusu 'Çocuk Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Yılsonu Program Sunuş Metni Örneği
  Yıl (Sene) Sonu Sunucu Metni, yıl sonu programı sunuş metni forum, anasınıfı yıl sonu gösterisi sunum metni

  1) Değerli okul müdürümüz kıymetli misafirlerimiz anasınıfımızın mezuniyet törenine hoş geldiniz.

  2) Sizleri başta Ulu Önder Atatürk olmak üzere silah arkadaşları ve şehitlerimiz adına bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum.

  3) Konuşmalarını yapmak üzere Okul Müdürümüz .................. ‘u buraya davet ediyorum

  4) Şimdi yaslanın arkanıza geliyorlar karşınıza ,onlar minik yıldızlar,kocaman yürekli çocuklar, çalıştılar çabaladılar sizin için roller aldılar. Ellerinize kuvvet sizden bekliyoruz destek hepinize iyi seyirler sahne arkası onları bekler.Siz sayın misafirlerimizi bekletmeden çocuklarımızın “Annemize türküsüyle” baş başa bırakıyoruz.

  5) Bir demet çicektir onlar sevgiyle ve bakımla büyürler, esirgediniz mi biraz sevginizi, astınız mı? biraz yüzünüzü hemen soluverirler. Evet o güzel çiceklerimizden “Dik dur kardeşim” rondunu izliyoruz.

  6) Bugün bir başka güzelsiniz çocuklar bütün güzelliklere merhaba,gelecek sizsiniz çocuklar geleceğe merhaba, minik yıldızlarımız sizlere “Hayat Bayram Olsun “ gösterilerini sunacaklar.

  7) Tüm alkışlar çocuklarımız için alkışlar devam etsin eksilmesin neşemiz. Şimdi minik yıldızlarımız sizlere “Bir minicik kelekebek” rondunu sunacaklar

  8) Neşeyle dizildiler mantarlar bu mutlu günde bol alkış bekliyorlar. Minik yıldızlarımız sizlere “Mantarlar” rondunu sunacaklar.

  9) Diploma Töreni

  10) Kep Töreni

  Sevgili öğrencilerimiz .................. İlköğretim Okulu sizi sevgiyle uğurluyor, hazır mısınız ?

  Geleceğe Merhaba
  Haydi kepler havaya

  11) Minik yıldızlarımızın sevgi dolu yürekleri ile hazırladıkları gösterimiz burada sona ermiştir. Önce çok emek vererek hazırladıkları bu gösteri için onlara sonra da bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederiz.
   


Sayfayı Paylaş