Yeni yıl promosyonları

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 3 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Yeni yıl yılbaşı promosyonları
  yılbaşı promosyonları, yeni yıl hediyeleri promosyonları

  [​IMG]

  Yılbaşı yaklaşıyor, şirketlerin promosyon ürün arayışları başlamıştır. Promosyon ürünü olarak; kalem, kalemlik, masa üstü saati, ajanda, takvim, radyo, hesap makinası, usb flash bellek, termoslar, bardaklar, resimlikler, kürdanlıklar vs vb. ürünler üzerlerine reklam, firma logoları basılmak üzere bekliyorlar

  Tabi promosyon ürünlerini uygun fiyata bulmak ve bastırmakda reklam yaptıracak firma için önemli bir olaydır. Reklam yapıcam diye boşa para saçmamak gerekiyor. Yapıcağınız reklamı en çok nerede gösterebilirsiniz ve işe yarar?

  1) Ucuza kaçıp sakın paranızı sokağa atmayınız. Örneğin plastik tükenmez kalemden 10bin adet bastırıp hiç reklam yapamayacağınızı düşündünüz mü? Bence düşünün.. Reklamı yaptığınız kişi yerine kendinizi koyunuz ve basit bir tükenmez kalemi ne kullanırsınız, ne de koskaca firma şirket bunu mu bastırdı diye düşünürsünüz değil mi?

  2) Takvim reklamları… Aman ramazan olmasın, aman yılbaşı olmasın. Bu dönemlerde takvimler yıkılıyor. Her insan 3-5 tane alıyor ama evlerinde ya bir tane asılı oluyor. Demekki etkili reklamlar aralarında bu da bulunmuyor..

  Örnekler bunlarla çoğaltılabilir.

  Yılbaşı promosyon ürünlerinin etkili olduğu yerler

  - Bakkallardaki kasa arkası bölümleri ( her gün mahallenin bütün alışveriş yapanları görüyor )

  - Okul ve Dershane’deki bekleme salonlarındaki duvar saatleri ( insanlar beklemekten sıkılır ve sürekli saate bakarlar.)

  - Dolmuş ve taksilerdeki bozuk para koyma kutucukları ( para her zaman dikkat çeker, eğer konulduğu yer farklı birşeyse kesinlikle baktırır )

  - Masa üstü ürünleri ( masa üstündeki farklı ürünler hep dikkat çeker, özellikle cam ürünleri kendine çok baktırır.)

  Yılbaşı Promosyon Hediyeleri hakkında
   


Sayfayı Paylaş