Yeni Yıl Hediyeleri Erkek

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 21 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Yeni Yıl Hediyeleri Erkek İçin
  Hediye almak ister bayana ister erkeğe olsun zor bir iş, bunun için sizlere yardımcı olacak Yılbaşı hediyeleri erkeklere özel öneriler;

  Spor ve Egzersiz Ekipmanları
  Bir erkeğe, bir spor aleti veya egzersiz ekipmanları verirseniz geri kalan her şeyi unutur. Hediye aradığınız kişi sağlığına dikkat eden biriyse bu tarz şeyler ona verebileceğiniz en iyi hediyelerden biridir. Fitness kulübü üyeliği, belki bir tenis raketi, koşu ve yürüyüş ayakkabıları, koşu bandı, kombine maç bileti 2014 yılbaşında erkekler için alınabilecek hediyelerin başında geliyor.

  Elektronik Aletler
  Bir erkeğe verilebilecek en iyi hediyelerin başında elektronik aletler gelir. Piyasada hediye olarak bol bol elektronik alet bulabilirsiniz; iPod, müzik sistemleri, cep telefonları, oyun konsolları, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve diğer çeşitli şeyler. Elektronik aletler özellikle genç erkekler için en iyi hediye. Eğer hediye aldığınız kişi fotoğraf çekmeyi seviyorsa muhtemelen ona bir dijital fotoğraf makinesi veya video oyunları oynamayı seviyorsa, o zaman ona piyasada mevcut olan oyun konsollarından bazıları alınabilir. Babanız gibi teknoloji özürlü erkekler içinse rahatlıkla kullanabileceği ve çok hoşuna gidecek son model bir kamera alabilirsiniz belki.

  Trend Aksesuarlar
  Bir başka iyi yılbaşı hediye fikri ise moda aksesuarlardır. Erkekler kadınlar gibi modaya çok önem vermezler, ama yine de bazen onlar da, en son moda aksesuarları takip etmeye, giymeye çalışırlar. Bu Noel onlara belki bir kol düğmesi, ya da belki marka bir saat veya belki marka bir gözlük hediye edebilirsiniz. Eminim bunlar çok hoşlarına gidecek ve gece gündüz kullanacaklardır.

  Ya da daha özel olabilecek El Yapımı yada Kişiye Özel Hediyelik Eşya almayıda tercih edebilirsiniz.

  Harbi erkekler elektronik aletleri ve sportif ekipmana bayılır, ama hiçbir şey el yapımı ürünlerin yerini tutamaz. El yapımı şeylerde piyasada satılan hazır maddelerde olmayan bir şey var ve o şey: Sevgi. Kişiye özel hediyelerin arkasındaki güç olan sevgi ve çaba tüm bu hediyeleri daha da değerli hale getirir. Bir fotoğraf çerçevesi, ya da belki bir el yapımı abajur, ya da üzerinde adı yazan ve fotoğrafı olan bir kahve fincanı veya bir kalemlik ve benzeri şeyler erkekler için en iyi hediyelerin zirvesinde bulunurlar.
   


Sayfayı Paylaş