Yeni Yıl Hediyeleri Erkek

Konusu 'Erkek Bölümü' forumundadır ve EmRe tarafından 9 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Erkeğe Yılbaşı Hediyesi
  Erkekler İçin En İyi Yeni Yıl Hediyeleri, Erkeklere Alınabilecek Yeni Yıl hediyeleri

  Bu günlerde piyasada o kadar çok seçenek var ki bu yüzden sevdiklerinize hediye olarak bir şey seçmek çok zor. Şimdi yılbaşına da çok az kaldığı için deli gibi orada burada hediye arıyoruz. Yılbaşı gecesine bir kaç saat kaldı ve hayatınızdaki özel erkeğe ne alacağınıza hâlâ karar veremediniz mi? İster babanız, kardeşiniz, kocanız olsun; ister erkek arkadaşınız veya en yakın arkadaşınız. Önemli olan onun için en iyi hediyeyi seçebilmek; uzun süre dayanacak, ona sizi ve sizle geçirdiği zamanı hatırlatacak bir hediye bulmak.

  Birisi için hediye seçerken; sadece en iyisi olsun isteriz, gerisi umurumuzda olmaz. Birisine en uygun hediyeyi aldığımızda; o kişinin hatırasında iyi bir iz, yüzünde bir gülümseme bırakırız. Hediyeyi aldığımız kişi ona sonsuza dek değerinin olduğunu hatırlatır. Biz kızlar ya hava atabileceğimiz ya da evimizin bir köşesinde gururla sergileyebileceğimiz hediyelerden hoşlanırız, ama erkekler kullanabilecekleri bir şeyler isterler. Evet bir fotoğraf çerçevesi veya belki de duvara asılacak bir şeyi takdir edeceklerdir, ancak bu tarz şeyleri gerçek anlamda kullanamazsınız. Bu nedenle erkekler için hediye seçerken, bu ipucunu akılda tutun. Hadi şimdi sevgiliye hediye seçenkelerini görelim.

  Elektronik Aletler
  Bir erkeğe verilebilecek en iyi hediyelerin başında elektronik aletler gelir. Piyasada hediye olarak bol bol elektronik alet bulabilirsiniz. iPod, müzik sistemleri, cep telefonları, oyun konsolları, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve diğer çeşitli şeyler. Elektronik aletler özellikle genç erkekler için en iyi hediye. Eğer hediye aldığınız kişi fotoğraf çekmeyi seviyorsa muhtemelen ona bir dijital fotoğraf makinesi veya video oyunları oynamayı seviyorsa, o zaman ona piyasada mevcut olan oyun konsollarından bazıları alınabilir. Babanız gibi teknoloji özürlü erkekler içinse rahatlıkla kullanabileceği ve çok hoşuna gidecek son model bir kamera alabilirsiniz belki.

  Trend Aksesuarlar
  Bir başka iyi yılbaşı hediye fikri ise moda aksesuarlardır. Erkekler kadınlar gibi modaya çok önem vermezler ama yine de bazen onlarda en son moda aksesuarları takip etmeye, giymeye çalışırlar. Bu yılbaşında ona belki bir kol düğmesi ya da belki marka bir saat veya belki marka bir gözlük hediye edebilirsiniz. Eminim bunlar çok hoşlarına gidecek ve gece gündüz kullanacaklardır.

  Spor ve Egzersiz Ekipmanları
  Bir erkeğe, bir spor aleti ya da egzersiz ekipmanları verirseniz geri kalan her şeyi unutur. Hediye aradığınız kişi sağlığına dikkat eden biriyse bu tarz şeyler ona verebileceğiniz en iyi hediyelerden biridir. Fitness kulübü üyeliği, belki bir tenis raketi, koşu ve yürüyüş ayakkabıları, koşu bandı, kombine maç bileti yeni yılda erkekler için alınabilecek hediyelerin başında geliyor.

  Yılbaşı Tatili
  İşte erkekler için bir hediye daha, uzun bir tatil. Bütün bir ay yoğun bir şekilde çalışmıştır. yahut bu babanız ise,o zaman muhtemelen uzun bir süre bir süredir tatil yapmıyordur. O zaman neden bu yılbaşı onu şehrin karmaşasından, koşturmasından uzağa, hoş bir tatile göndermiyorsunuz? Onu uzun zamandır gitmek istediği bir yere gönderebilir veya bir dağ tatil köyüne (eğer dağları ve trekking yapmayı seviyorsa), ya da deniz kenarına (dalış yapmayı seviyorsa) gönderebilirsiniz.

  El Yapımı veya Kişiye Özel Hediyelik Eşyalar
  Harbi erkekler elektronik aletleri ve sportif ekipmana bayılır, ama hiçbir şey el yapımı ürünlerin yerini tutamaz. El yapımı şeylerde piyasada satılan hazır maddelerde olmayan bir şey vardır ve o şey; sevgidir. Kişiye özel hediyelerin arkasındaki güç olan sevgi ve çaba tüm bu hediyeleri daha da değerli hale getirir. Bir fotoğraf çerçevesi, ya da belki bir el yapımı abajur, ya da üzerinde adı yazan ve fotoğrafı olan bir kahve fincanı veya ellerinizle ördüğünüz şık bir atkı ve benzeri şeyler erkekler için en iyi hediyelerin zirvesinde bulunurlar.

  Artık erkekler için en iyi yılbaşı hediyeleri için bazı fikirleriniz var. Bu yüzden çok geç olmadan, hemen gidin ve onun için hoşuna gidebileceğini düşündüğünüz en iyi hediyeyi seçin.
   


 2. neslihanyare Member

  Öneriler gerçekten çok iyiymiş tebrik ederim.
   

Sayfayı Paylaş