Yeni Travego Şehirlerarası Otobüs 2012 Model

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve oguzturk tarafından 26 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Mercedes Yeni Travego
  Güvenlik ve konfor yeniden şekillendi.
  Düşük yakıt tüketimi ve asgari işletme maliyetlerine Travego ile ulaşabilirsiniz. Mercedes-Benz BlueTec® teknolojisine sahip güçlü Euro 4 motoru düşük devirlerde bile yüksek performans sağlar. Son derece ekonomik olduğu gibi düşük emisyonu sayesinde de çevre dostudur.
  Kolay servis, uzun bakım aralıkları, asgari kullanılmama süresi ve uzun vadede düşük bakım masrafları... Yüksek 2. el satış değeri bir Mercedes-Benz otobüsün sizin için ne kadar doğru bir yatırım olduğunu göstermektedir.

  Şanzıman
  Opsiyonel olarak sunulan Power Shift şanzımanı, sağladığı yüksek tırmanma kabiliyeti ve yakıt tasarrufundaki üstün performansı ile dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra Power Shift şanzıman, her türlü sürüş koşulunda en uygun vites seçimini gerçekleştirerek, daha yumuşak ve konforlu sürüş imkanı sağlamakta ve baskı balata ömrünü uzatmaktadır. turkeyarena.net
  Sürüş konforunu artıran, aynı zamanda iyileştirilmiş vites geçiş oranlarıyla yakıt tüketimini azaltan GO 240 Power Shift yarı otomatik 8 vitesli şanzıman, isteğe bağlı olarak sunuluyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Süspansiyon
  Travego yolu üstün bir şekilde kucakladığı gibi bağımsız ön süspansiyonunun son derece geniş direksiyon açılarını desteklemesi sayesinde yüksek manevra kabiliyetine de sahiptir. Güçlü, dayanıklı Mercedes-Benz arka dingili gücü etkin biçimde aktararak, yolda muhteşem derecede sessizdir ve bu özellikleriyle sürüş konforunda en son nokta olan muhteşem bir tamamlayıcıdır. Ayrıca 17 SHD araçlarında bulunan bağımsız ilave aks sayesinde, yolculuklar daha güvenilir ve konforludur.

  Geliştirilmiş süspansiyonu sayesinde Travego'nun önceki nesilleriyle kıyaslandığında artık daha da rahattır. Hidrolik olarak yönlendirildiği için aktif arka dingil manevrayı sürücünüz için daha kolay hale getirmekte ve iki geniş Travego varyantını geleneksel üç dingilli modeller için oluşturulan normlardan daha çevik yapmaktadır. Travego süspansiyon sistemi düz yolda giderken de aktif kalır ve böylece yüksek seviyedeki yön stabilitesine katkıda bulunur.

  Yeni gösterge ekranı, sürüş konforunun son gözdesi.
  Yeni Travego’nun 3 boyutlu formatta, renkli görselliğe sahip gösterge ekranı, sürücüye aracın durumunu net ve anlaşılabilir bir şekilde aktarıyor. Araç hareketsizken sürücü, gösterge ekranından; kapılar, bagaj bölmesi kapakları, motor kapakları, tavan kapakları ve frenler hakkındaki bilgileri takip edebiliyor. Araç seyir halideyken ise tempomat, limitör, şerit takip asistanı ve diğer önemli bilgileri ekrana yansıyor. Böylece kullanıcı her an araç hakkında bilgilendiriliyor.  [​IMG]
   
 3. Misafir Guest

  2012 model travego otobüslerin yatak yeri nerede
   

Sayfayı Paylaş