Yeni Transporter 2009' da Türkiye'de

Konusu 'Volkswagen' forumundadır ve OrKuN tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Yeni Transporter’ın ilk resmi görselleri yayımlandı. Almanya’da Ekim ayında pazara sunulacak olan Yeni Transporter’ın binek versiyonları Multivan ve California ilk kez Frankfurt Fuarı’nda sergilenecek. Ticari Araç versiyonlarının Türkiye’de satışa sunulmasının ise 2009 yılı sonunda gerçekleşmesi bekleniyor. Yeni Transporter’ın ilk resmi görselleri yayımlandı. Eylül ayında gerçekleşecek olan Frankfurt Fuarı’nda binek versiyonları California ve Multivan ile prömiyeri yapılacak olan Yeni Transporter Almanya pazarına Ekim ayında sunulacak. Yeni Transporter’ın ticari versiyonlarının Türkiye lansmanının ise 2009 yılı sonunda gerçekleşmesi bekleniyor.

  [​IMG]

  Volkswagen’in yeni tasarım anlayışını yansıtan yeni yüzü ile dinamik bir görünüme sahip olan Yeni Transporter, kalitesi, iyi düşünülmüş ergonomisi, üst düzeyde aktif ve pasif güvenliğinin yanı sıra tamamen yenilenen motor teknolojileri ile de sektöre yeni bir soluk getirecek.

  Yeni Transporter’ın gövde tasarımı Volkswagen'ın yeni tasarım DNA'sıyla uyum gösteriyor. Yeni ön tasarım, model serisini daha zarif gösterirken yeni Turbo dizel motorlar (TDI) daha verimli, yüksek performanslı ve son derece sessiz. Üstelik, common rail enjeksiyon sistemine sahip, Yeni TDI sayesinde yakıt tüketimi değerleri de % 20’ye varan oranlarda azaldı. Tüm bunlara ek olarak, iç bölümde yeni göstergeler, direksiyon simidi, radyo ve döşemeler ise ergonomik mükemmelliği tamamlıyor.
  20.08.2009, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş