Yeni Samsung C3530 Medya Tutkunlarına Yönelik

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 2 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Yeni Samsung C3530, gelişmiş sosyal ağ özellikleriyle ve şık metalik tasarımıyla dikkat çekiyor...
  Samsung Electronics şık ve sosyal yeni cep telefonu C3530'u satışa sundu. Kullanım kolaylığı sunan 2.2 inç TFT ekranlı C3530, gelişmiş sosyal ağ özellikleri sayesinde sevdiklerinizle her an iletişimde olmanızı ve 3 megapiksel kamerası ile istediğiniz bütün anları saklamanızı sağlıyor. Zarif metalik tasarımının yanı sıra cazip fiyatıyla da dikkat çeken Samsung C3530, 279 TL satış fiyatıyla sevdikleriniz hoş bir teknolojik hediye olacak.

  Samsung C3530; aktif, multimedya içeriklere meraklı, tasarıma önem veren, aynı zamanda da sosyal paylaşım ağlarına, ailelerine ve arkadaşlarına sürekli bağlanabilmeyi isteyen kullanıcılar için geliştirildi. C3530, sosyal paylaşım ağlarına (SNS) doğrudan erişim sağlıyor. Dahili Twitter uygulaması ile kullanıcılar, tek bir tıkla Twitter'daki gelişmeleri takip edebiliyor ve sürekli bağlantıda kalabiliyor. İletişimi en pratik hale getiren Samsung C3530, içerdiği Bluetooth messenger, Google arama ve Parlingo, GTalk'un da aralarında bulunduğu anlık mesajlaşma özelliklerine sahip.

  Menüler, eğlence ve güvenlik

  C3530'un dikkat çeken bir diğer özelliği ise, Paragon UX ile menü ve uygulamalara hızlı ve kolay ulaşım sunması. Eğlence tutkunlarına yönelik geliştirilen Samsung C3530, mp3 çalar ve video kaydedici ve oynatıcısı sayesinde cep telefonu kullanıcılarının kişisel zamanlarını zenginleştirmek üzere tasarlandı. Dahili Java oyunları sayesinde C3530 kullanıcıları, kendilerine ayırdıkları zamanın tadını doyasıya çıkarabilecek.

  C3530, kullanıcıların güvenlikle ilgili endişelerini de gidermeye yardımcı olmak için bir dizi güvenlik özelliği içeriyor. Bu özellikler arasında yer alan Mobil İzleme özelliği, bir defa gerekli ayarlar yapıldıktan sonra SIM kart değiştirildiği anda çalınmış olan cep telefonunun izini sürmeye yardımcı oluyor. Ayrıca, SOS Mesajı özelliği ile cep telefonu sahibinin acil yardıma ihtiyaç duyduğu durumlarda, önceden seçilmiş olan acil durumda aranacaklar listesindekilere hızlı ve gizli bir şekilde acil durum mesajı gönderilebiliyor.

  Bilgi için: Samsung
  Telefon: (212) 288 56 38
   


Sayfayı Paylaş