Yeni Nissan Navara Planitinum

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve OrKuN tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  İlklerin yaratıcısı Nissan Navara, SUV DNA’sı taşıyan heybetli yapısı ve üstün donanım özellikleriyle, Pick-up pazarının yüksek standartlarını belirlemeye devam ediyor.Çift kabinli yapısıyla geniş bir oturma alanı sunan Nissan Navara, piyasaya çıkardığı yeni Platinum versiyonuyla da adından söz ettirmeye devam etmeyi hedefliyor.

  [​IMG]

  Yepyeni bir konsept ile üretilen Navara 4x4 LE Platinum A/T, üstün arazi kullanımı ve SUV tarzı görünümü sayesinde Sport Utility Pick-up kavramını oluşturarak pick-up segmentinde farklılık yaratmayı başarıyor. Aracın kendi gövde rengi ile uyum sağlayan platinyum rengindeki alüminyum alaşım jantları, ön ızgarası, tavan rayları, yan aynaları, kapı kolları, yan basamakları ve arka basamaklı tamponu ile Navara 4x4 LE Platinum A/T görünürlük ve prestij anlamında farklılık yaratıyor.

  Navara ticari kullanımda gösterdiği güçlü performansı, şehiriçi kullanımda da sunmayı başarıyor. Haftaiçi işte, haftasonu ise doğanın yeşil örtüsüyle kullanıcısını rahatlıkla buluşturabilen Navara, sunduğu üstün özellikler ve görünümü sayesinde SUV satın almayı düşünenlerin alım kararlarında değişiklik yaratarak, pick-up ötesi bir araç olduğunu ispatlıyor. SUV sahibi erkekler kadar bayanların da tercih ettiği Navara, cadde ve sokaklardaki hayranlık yaratan görünümünü Platinum versiyonuyla daha da artıracak.
  Şehir hayatına kolayca adapte olabilen Navara, lüks 4x4’ lerde sunulan deri döşeme, sunroof, otomatik vites ve perde hava yastıkları gibi üstün özelliklerini 144 PS ve 171 PS güç üreten 2.5lt.’ lik dizel motor ve 6 ileri düz / 5 ileri otomatik vites seçeneği ile sunuyor.

  Yaşanan ekonomik krize çözüm olarak, iç pazarın geliştirilmesi gerektiğini vurgulayan Nissan Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu,”Uyguladığımız kampanya ile Ekim ayı fiyatlarımızı sabitleyip, Kasım ayına özel 3 bin YTL’lik peşin alım indirimi veya %0’dan başlayan kredi seçenekleri sunuyoruz. Piyasaya sunduğumuz yeni versiyonlar ile bu dönemi en iyi şekilde atlatmaya çalışıyoruz. Hükümetten beklentimiz hem tüketicinin işine yarayacak, hem de vergi gelirini düşürmeyecek bir çözümü biran önce hayata geçirmesidir” dedi.

  Sancaktaroğlu, otomobil almak için uygun zaman olduğunu belirterek, sınırlı sayıda üretilen Navara 4x4 LE Platinum A/T nin 3.000 YTL’lik kampanya indirimi ile birlikte 68.990 YTL’lik fiyatı ile Navara konforuna ve prestijine sahip olmak isteyen alıcılarını beklediğini söyledi..
  25.11.2008, Salı
   


Sayfayı Paylaş