Yeni Ka, Bond filmiyle çevreci mesaj verecek

Konusu 'Ford' forumundadır ve OrKuN tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  2006 yılında gösterime giren aksiyon filmi ’James Bond Casino Royale’de, Mondeo modeli ile rol alan Ford, bu yıl da yepyeni modeli Ka’yı Bond Kızı’na emanet ediyor..


  [​IMG]

  Büyük bir hayran kitlesine sahip olan macera filmi James Bond’un "Quantum of Solace" filminde rol alan yeni Ford Ka, baştan aşağı yenilendikten kısa bir süre sonra Bond Kızı’nın aracı olarak beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. Olga Kurylenko’nun canlandıracağı ’Bond Kızı’nın film boyunca kullanacağı araç olan Ka, üzerindeki ’Green Planet’ yani Yeşil Gezegen çıkartmalarıyla da çevreci mesaj verecek.

  Altın rengindeki aracın iç mekanında film için yeniden düzenlenen döşemeler dikkat çekiyor. Aracın benzin deposuna dikkat çeken ve motor kaputu ile arka tamponda yer alan ’Hydrogen’ yazıları da yeni Ka’nın alternatif yakıtla çalıştığının ipucunu veriyor. 12 yıllık bir aranın ardından yeniden üretimine başlanan Ka, şirin tasarımı ve çevreci özellikleri ile gençleri hedefliyor. Paris Otomobil Fuarı’nda resmi tanıtımı gerçekleştirilecek olan Ford Ka, Türkiye’de 7 Kasım tarihinde gösterime girecek 22’nci James Bond filmiyle izleyicilerin karşısına çakacak.

  [​IMG]
  [​IMG]


  20.08.2008, Çarşamba
   


Sayfayı Paylaş