Yeni evli Paketi

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  [​IMG]
  Smile ADSL Yeni Evli Paketi
  smile adsl’den yeni evlenen ve evlenecek çiftlere hediye: ücretsiz internet ve modem!

  “smile adsl Yeni Evli Paketi” nedir?
  smile adsl Yeni Evli Paketi, Türkiye’de ilk defa sadece smile adsl tarafından, yeni evlenen ve evlenecek kişiler için hazırlanmış avantajlı internet kampanyasıdır. smile adsl bu kampanyayla, yeni evlilere avantajlı bir evlilik hediyesi sunmaktadır.

  “smile adsl Yeni Evli Paketi”nin içerikleri ve avantajları nelerdir?
  1 Ocak 2010 tarihi itibariyle evlenen çiftler evlilik cüzdanlarını, 31 Aralık 2010’a kadarevlenecek çiftler de belediyeden aldıkları nikah gün kartını, iletişim bilgileri ile beraber smile adsl çağrı merkezimizin faks numarası 0212 478 0 444’e fakslayarak aboneliklerini başlatabilir; kendilerine özel olarak sunulan 4 ay ücretsiz internet erişimi + ücretsiz kablosuz modem fırsatından hemen yararlanabilirler. Çağrı merkezi operatörlerimiz, kendilerine ulaşan faks ile evlenen ya da evlenecek çifti tespit etmiş olacak ve iletişim bilgilerini bırakan kişiyi arayarak yeni evli paketini aktive edecekler.

  “smile adsl Yeni Evli Paketi”ni kimler kullanmalıdır?
  1 Ocak 2010’dan itibaren evlenmiş veya 31 Aralık 2010’a kadar evlenmek üzere belediyeden nikah günü almış ve yeni evine avantajlı bir internet erişimi bağlatmak isteyen tüm çiftler bu kampanyayı kaçırmamalıdır.

  “smile adsl Yeni Evli Paketi”ne nasıl sahip olabilirsiniz?
  Evlilik cüzdanınızı ya da belediyeden aldığınız nikah gün kartını, çağrı merkezimizin faks numarası olan 212 478 0 444’e iletişim bilgilerinizle birlikte fakslamanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi operatörlerimiz, sizleri arayarak alacağı bilgilerle aboneliğinizi anında gerçekleştirecektir.

  “smile adsl Yeni Evli Paketi” tarifesi
  [​IMG]

  Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Aktivasyon ücreti 24 TL'dir ve bir kereye mahsus peşin olarak alınır. Limitli pakette yapılan limit aşımı ayrıca faturalandırılacaktır. Kampanyada belirtilen ücretsiz süreler sonrasında ilgili tarifeye ait aylık ücret uygulanacaktır. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda kampanya dahilinde ücretsiz/indirimli verilen promosyonların/ indirimlerin ücretleri aboneden tahsil edilecektir. smile adsl modem marka değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya, 31 Temmuz 2010’a kadar geçerlidir.
   


Sayfayı Paylaş