Yeni Caravelle Trendline/Comforftline 2012 Model

Konusu 'Volkswagen' forumundadır ve oguzturk tarafından 31 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Volkswagen Yeni Caravelle
  Yolculuklarınızı zevke dönüştürmek için tasarlanan Yeni Caravelle'de olduğunuzu hayal edin. Trafik stresinizi, günlük dertlerinizi, yorgunluklarınızı Yeni Caravelle'in kapısında bıraktığınızı, onun konforlu dünyasının bir parçası olduğunuzu, ev yolunda ev rahatlığınızı yaşadğınızı hayal edin. Konforla şıklığın yüksek teknoloji ile buluştuğu yeni tasarımı ve güçlü motoruyla Yeni Caravelle, Türkiye yollarına çıktı. En şık yolculuklar şimdi başlıyor.

  Yeni Caravelle iki farklı donanım seçeneğiyle sizlere sunuluyor.
  - Caravelle Trendline
  - Caravelle Comforftline

  Arka park mesafe kontrolü
  Caravelle Comfortline modelinde standart olarak sunulur. Aracı geri vitese taktığınızda, arkada bulunan obje ile aranızdaki mesafe 1.5 m'ye düştüğünde sesli uyarı veren sistem, 30 cm mesafeye kadar ses frekansı artarak uyarı verir. 30 cm mesafede ise, sürekli bir sesle objeye çok yaklaştığınız konusunda sizi uyarır. turkeyarena.net

  Fiyat Listesi
  VW Ticari Araç 2011 Fiyat Listesi

  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Yeni Nesil TDI Motor
  Yüksek performanslı, sessiz, sarsıntısız ve çevreci Yeni Nesil 2.0 TDI motor ile artık daha güçlü, daha ekonomik ve çevreye daha uyumlu Yeni Caravelle’nin keyfini süreceksiniz.
  Yeni nesil TDI motor ile %20’ye varan yakıt tasarrufu sağlayacaksınız.
  - 2.0 TDI 102 PS araçlarda 100 km'de 0.4 litreye varan daha az yakıt tüketimi.
  - 2.0 TDI 140 PS araçlarda 100 km'de 1.6* litreye varan daha az yakıt tüketimi.
  - 2.0 BİTDI 180 PS araçlarda 100 km'de 1.8* litreye varan daha az yakıt tüketimi.
  *DSG şanzımanlı araçlar için geçerlidir.
  TDI
  Yeni Caravelle’in yenilenen TDI motorları yüksek tork ve mükemmel gücü temsil ediyor. Yüksek teknolojili TDI motorlar, daha dinamik bir sürüş performansı ve düşük yakıt tüketimi ile ekonomi sunuyor.
  2.0 TDI 102 PS motor
  1500-2500 dev/dak aralığında 250 Nm'lik tork üretiyor. Yüksek performansI ile düşük yakIt tüketimi ve emisyon değerleri sunuyor.
  2.0 TDI 140 PS motor
  1750-2500 dev/dak aralığında 340 Nm'lik tork üretiyor. 140 beygir gücü ile uzun mesafeli sürüşleriniz bile keyfe dönüşüyor.
  2.0 BiTDI 180 PS motor
  Yeni BİTDI teknolojinin sunduğu çift turboşarjlI motor, 1500-2000 dev/dak aralığında 400 Nm'lik tork üreterek sportif sürüş ayrIcalIğI yaşatIyor.
  7 ileri DSG Otomatik Vites
  7 ileri DSG otomatik vites teknolojisi, vites aralIklarInI milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleri ile sürüş konforunu artırıyor.
  DSG teknolojisi, manuel vitesin düşük yakıt tüketimini, ataklIk ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığı ile birarada sunuyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş