Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Yeni Bir Hayat Yarışmacıları Yeni Bir Hayat Yarışması Star TV, Yeni Bir Hayat Yarışması Kırmızı Takım Yarışmacıları, Yeni Bir Hayat Yarışması Mavi Takım Yarışmacıları, Yeni Bir Hayat Yarışmacıları Fulya

  Yeni Bir Hayat Yarışmacıları ve Kiloları
  24 Mart’ta Star Tv’de başlayan, Ebru Akel’in sunduğu “Yeni Bir Hayat” adlı yarışmada yarışmacılar önce son Özgür Yemeklerini gerçekleştirdi...

  14 yarışmacı, 14 farklı hayat… Hepsinin tek bir ortak noktası var: hayatlarını alt üst eden fazla kilolar! 13 hafta sürecek zorlu mücadele sonucunda kaybeden kilolar olacak. 3 ay boyunca diyetisyen ve eğitmenlerin denetiminde yaşam standartlarınız yükselecek; hayata bakış açınız değişecek.

  BÜYÜK DEĞİŞİM…

  Yeni Bir Hayat’da yarışmacılar iki takıma ayrılacak ve her takımın ayrı eğitmeni olacak. Yarışmacılar istediklerini yemekte, diyetlerine uyup uymamakta tamamen serbestler. Hiçbir baskı yok. Onları sadece içlerindeki değişim isteği ve kendi iradeleri durduracak. Haftanın sonunda herkesin tek tek tartının üzerine çıkıp kaç kilo kaybettiğini öğrenmesi ile gerçekler ortaya çıkacak. Tartıda çıkan sonuçlara göre toplamda en az kiloyu kaybeden takım, kendi aralarından bir kişiyi elemek zorunda kalacak.

  Takımlar sadece kilolarını değil aynı zamanda güçlerini de yarıştıracak. İzlemesi eğlenceli ama yarışması bir o kadar zor oyunlarla takım ruhunu ve azmini kanıtlamak zorunda kalacaklar. Her oyunun sonunda ise kazananlar ödüllendirilecek.

  Yeni Bir Hayat kaybederken kazanmanın nasıl bir duygu olduğunu gösterecek. Dünyayı saran en büyük hastalıklardan biri olan kilo problemi ile nasıl mücadele edileceğini öğretecek. Yarışmacılar daha sağlıklı bir hayata adım adım yaklaşırken, izleyenler onların yaşadıklarına birebir tanıklık edecekler.

  Yeni Bir Hayat’da en büyük kaybı yaşayan en büyük sevincin de sahibi olacak. 13 haftanın sonunda en çok kilo kaybeden yarışmacı, para ödülünün sahibi olmanın yanı sıra sağlıklı ve yepyeni bir hayata adım atacak. Bu yarışmanın kaybedeni yok.

  24 Mart’ta Star Tv’de yeni başlayan, Ebru Akel’in sunduğu “Yeni Bir Hayat” adlı yarışmada yarışmacılar önce son yiyişlerini gerçekleştirdi, birkaç kişi hariç herkes dilediğini yedi. Sonra tartılara çıkıldı, kiloları öğrenildi.


  İşte yarışmacıların kiloları
  Mert Ali : 162.8 kg
  Fulya : 148.8 kg
  Halil İbrahim 52 yaş : 143.4 kg
  Kevser Göbekli : 128.7 kg
  Hakan 38 yaş : 144.3 kg
  Gözde 20 yaş : 137.6 kg
  Ayhan 28 yaş : 178.7 kg
  Semra 30 yaş : 102.7 kg
  Ömer 26 yaş : 184.6 kg
  Sedef 36 yaş : 107.7 kg
  Macit 41 yaş : 168.7 kg
  Deniz : 106.9 kg
  Elif 23 yaş : 115.2 kg
  Fatih 27 yaş : 239.9 kg

  Kırmızı Takım
  Deniz Güleryüz, Fatih Dikmen, Fulya Afacan, Gözde Gemalmaz, Hakan Aktürk, Halil İbrahim Güzay, Macit Oğuzata
  Spor Eğitmeni Hocası ise : Figen Yorgancıoğlu

  Mavi Takım
  Ayhan Arslan, Elif Ekşi, Kevser Göbekli (ilk hafta elendi), Mert Ali Silahyürekli, Ömer Hafızoğlu, Sedef Şengül, Semra Tıktık
  Spor Eğitmeni Koçu : Ufuk Sönmez

  Yeni Bir Hayat yarışmacıları, hayatlarını değiştirmeye devam ediyor
   


Sayfayı Paylaş