yeni Apple iPod touch

Konusu 'Ev Teknolojileri' forumundadır ve pult tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  Yeni Apple iPod touch

  [​IMG]
  Apple, 199 USD fiyatında başlayan yeni iPod touch ürün serisini duyurdu. Yeni iPod müzik çalarlar meraklılarına harika bir iPod deneyimi, cep bilgisayarı, harika bir oyun cihazı ve 75 binin üzerinde uygulamanın bulunduğu Apple App Store'a erişim imkânı sunuyor. Apple iPod Touch müzik çalar Apple'ın gelişmiş Multi-Touch kullanıcı arayüzüne, 3.5 inç büyüklüğünde geniş format cam ekrana, Wi-Fi ile Bluetooth bağlantılara, ivmeölçer ve dâhili hoparlör özelliklerine sahip. Son derece ince bir tasarıma sahip olan yeni Apple iPod touch müzik çalar cebe kolaylıkla sığıyor.

  Apple yetkililerinden Philip Schiller: "Sadece 199 USD satı fiyatına sahip olan yeni Apple iPod touch müzik çalar, kullanıcıların kablosuz bağlantıyla telefonlarına indirebilecekleri 75,000'den fazla uygulamayı içeren devrimsel nitelikteki App Store servisine erişmenin en hesaplı yöntemlerinden biri. Bu cihazı satın aldığınızda harika bir Apple iPod, sektörün en iyi internet tarayıcılarından birine sahip harika bir cep bilgisayarı ve harika bir oyun cihazı özelliklerine son derece zarif incelikte bir gövde içerisinde sahip oluyorsunuz.

  Apple iPod touch; entegre ivmeölçer fonksiyonu, devrimsel nitelikteki Multi-Touch kullanıcı arayüzü, şaşırtıcı grafik performansı ve 20,000 adedin üzerindeki oyun ve eğlence arşivi ile harika bir oyun cihazı. Peer-to-Peer bağlantı desteği sunan yeni Apple iPod kullanıcıların dünyanın her kesiminden diğer kullanıcılarla online oyun oynamalarına da imkân veriyor.

  Apple iPod touch kullanıcılara sağladığı internette sörf, e-posta kullanımı, ajanda kullanımı, kontakların organizasyonu ve Facebook ve Twitter gibi sosyal iletişim ağlarının kullanımı gibi özellikleriyle aynı zamanda harika bir cep bilgisayarı. Ödül sahibi Safari internet tarayıcı ile iPod touch kullanıcıları daha önce hiçbir cep bilgisayarının sağlamadığı tarzda bir internet deneyimi yaşıyorlar.

  Apple iPod touch dolu bir batarya ile 30 saat müzik dinleme veya 6 saat video izleme imkanı sunuyor. Cihazın 8GB kapasiteli modeli 1,750 şarkı, 10,000 fotoğraf ve 10 saatlik video saklayabilirken 32GB kapasiteli modeli 7,000 şarkı, 40,000 fotoğraf ve 40 saatlik video depolayabiliyor. 64GB kapasiteli Apple iPod touch'a 14,00 şarkı, 90,000 dijital fotoğraf ya da 80 saat video görüntü kaydedilebiliyor.

  Yeni iPod touch'ın 8GB kapasiteli modeli 199 dolar (ABD), 32GB modeli 299 dolar ve 64GB kapasiteli versiyonu da 399 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.
   


Sayfayı Paylaş