Yeni Android'i Kimler Kullanabilecek

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve Balako tarafından 9 Kasım 2011 başlatılmıştır.

 1. Balako Well-Known Member


  Galaxy S, Desire HD ve diğerleri... İşte resmi açıklamalara göre Android 4.0'a yükseltilecek cepler...

  [​IMG]

  Android 4.0 çok yakında geliyor ve onun hakkında artık birçok şey biliyoruz. Bilmediğimiz ise hangi ceplerin bu güncellemeyi yükleyebileceği. Şu an bazı üreticiler hala resmi bir bilgi vermediğinden, tüm ceplerin güncelleme durumunu bilmiyoruz; ancak bildiklerimiz de var. İşte Android 4.0'ın geleceğini bildiğimiz cepler:

  Asus

  Resmi açıklama: "Google, heyecan verici yenilikler ve işlevler getiren Ice Cream Sandwich adlı son Android güncellemesini duyurdu. ASUS'da sık güncellemeler sayesinde ürünlerimizle sunduğumuz inanılmaz deneyimle gurur duyuyoruz. ASUS Eee Pad ailesinin Ice Cream Sandwich desteğini onaylamaktan memnuniyet duyuyoruz. Amacımız, en son Android güncellemesini Eee Pad serilerinde sunmak, ancak şimdilik bir tarih veremiyoruz."

  Onaylanan cihazlar: Padfone, Transformer Prime, Eee Pad Transformer
  Reddedilen cihazlar: Şu an belirtilmedi.

  HTC

  Resmi açıklama: ..."Hedefimiz, güncellemeyi mümkün olduğu kadar çok cihaza getirmek olsa da (HTC Sense deneyimi, Android kernel'i ve telefonun eşsiz donanımını dengelemek anlamında) öncelikle telefonun performansını ve kullanılabilirliğini devam ettirmek istiyoruz. Hangi cihazların güncelleneceğini yakında öğreneceksiniz."

  Onaylananlar: HTC Rezound, HTC Vivid
  Reddedilenler: Nexus One

  LG

  Resmi açıklama: "LG, LG Optimus 2X'e Ice Cream Sandwich'in gelmeyeceği dedikodularını yalanlamaktadır. Bu dedikodular doğru değildir"... "Belirli modeller için güncelleme takvimi, Ice Cream Sandwich Google tarafından herkese açık olarak yayınlandığında açıklanacaktır."

  Onaylananlar: Optimus 2X
  Reddedilenler: Şu an yok.

  Meizu

  Onaylananlar: Meizu MX, M9
  Reddedilenler: Henüz yok.

  Motorola

  Resmi açıklama: "DROID RAZR, Motorola RAZR, DROID BIONIC, ve Motorola XOOM'un (tüm sürümler) ICS güncellemesi alacağını onaylıyoruz. Hangilerinin ICS'yi almayacağını ise şu an açıklamıyoruz."

  Onaylananlar: Droid RAZR, Droid Bionic, Xoom, Xoom 2, Xoom 2 Media Edition
  Reddedilenler: Henüz yok.

  Samsung

  Onaylananlar: Galaxy Nexus, Nexus S, Galaxy S II Skyrocket
  Reddedilenler: Henüz yok.

  Sony Ericsson

  Resmi açıklama: "Sony Ericsson, şu an tüm 2011 Xperia akıllı cep portföyüne Gingerbread 2.3.4 güncellemesini sunmaktadır." ... "2.3.4'ün ötesinde, 2011 Xperia akıllı cep portföyümüzü, bize sunulan son Android platformuna güncellemeyi planlıyoruz."

  Onaylananlar: 2011 Xperia akıllı cep serisi
  Reddedilenler: Yok.
   


Sayfayı Paylaş