Yengeç Burcunun Dekorasyon Tercihi

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeçlerin Dekorasyon Tercihleri Nasıl

  Çok duygusal olan Yengeç Burcu için ev bir anlamda içine girilip gizlenilen bir yerdir. Günün büyük kısmını evde, hatta yatakta geçirdikleri için rahat ve büyük bir yatak onların vazgeçilmezidir. Gizemi sevdikleri için çok aydınlık bir evi tercih etmezler. Aynı zamanda çok romantik olan Yengeç Burcu, eşyalarıyla bir anlamda duygusal bağ geliştirir ve kolay kolay onlardan vazgeçemez. O nedenle evlerinin dekorasyonu çok fazla değişmez. Geçmişinden de vazgeçemeyen yengeçlerin evlerinin bir köşesi mutlaka nostaljik fotoğraflara, aile yadigârı eşyalara ayrılmıştır. Çiçekler onların romantik ruhlarını besler; aksesuarlarda ise gümüşler ve camlar öne çıkar.

  Yengeçler için pastel tonlar vazgeçilmezdir. Evine aşık ve gayet evcil bir yaşam tarzını benimseyen Yengeç burçları abartısız ama şık bir dekorasyon tercih ederler. İşte Yengeç burcu için dekorasyon önerilerimiz…

  Renkler: Su renkleri olan mavi ve turkuazla kendini daha iyi hissedecektir. Ayrıca Yengeç burçları leylak, eflatun tonlarını da dekorasyonda yer vermeyi sever.

  Salon Dekorasyonu: Evine aşık olan yengeç burcu için evin en önemli yerlerinden biri salondur. Kırlentlerle dekore edilen geniş koltuklar, yengeç burcu için vazgeçilmezdir. Denizi çok seven yengeçlar deniz manzaralı tablolara düşkündür. Ayrıca salonda gümüş objelere de yer vermeyi severler. Yengeç burçu karmaşıklıktan hoşlanmaz ve fazla kalabalıktan da hiç haz etmez.

  Yatak Odası Dekorasyonu: Yengeçler için yatak odası ruhlarını dinlendirkleri özel bir yerdir. Yengeçler yatak odalarında mum, çiçek ve fotoğraflar bulundurmaktan ve ev dekorasyonunda perde kullanmak onlar için çok önemlidir. Yatak odalarında onları hiç şüphesiz bembeyaz bir yatak örtüsü üzerinde pastel tonlarda yastıklar beklemektedir.
   


Sayfayı Paylaş