Yengeç burcu özellikleri kadın

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri

  Yengeç burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir. Evcimen,sıcak kanlı, dürüst ve iyi niyetlidir. Romantik ve maceraya düşkün olduğunu da söylemek mümkün. Yengeç burcu kadını özellikle evine, ailesine, alışkanlıklarına ve geleneklerine fazlasıyla bağlıdır. Genel anlamda anaç bir portre çizer, ev ortamını ve evle ilgili her şeyi çok sever.İdeal anneler bu burçtan çıkar.

  Duygusal anlamda oldukça hassastır ve sezgileri kuvvetlidir. Etrafındaki kişilerin ona karşı niyetlerini kolayca fark edebilir. Yengeç burcu kadını çok kolay kırılıp incinebilir. Çevresindeki insanlarda daima iyi niyet ve şefkat arar.

  Yengeç burcu kadını cömerttir, fakat savurgan değildir. Tasarruf ve birikim yapmayı fazlasıyla sever. Kendisini güvende hissetmek için maddi anlamda güçlü olmak ister. Yengeç burcu derin duygu ve düşüncelere sahiptir. Kendi hakkında konuşmaktan kesinlikle hoşlanmaz, fakat başkalarına ilişkin konularda fikir yürütmekten keyif alır.

  Yengeç burcu kadını eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanır. İkili ilişkilerde partnerine fazlasıyla sadık, fakat bir o kadar da kıskançtır.Onun için asıl olan sevgidir.

  Fiziksel Özellikleri: Yengeç burcu kadını genel olarak yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Gözleri ise normal, fazla iri değildir. İlk bakışta özellikle çeneleri dikkat çeker. Saçları oldukça gürdür. Dudak yapılarında ince kıvrımlar bulunur. Güldükleri zaman oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkar. Ten renkleri ise genellikle açık renkte ya da kumraldır. Ne uzun ne kısa boyludurlar. Yengeç burcu kadınları giyim konusunda oldukça iyidir. Giyim tarzları kendilerine özgüdür. Modayı takip etmez, kendi modasını kendi yaratırlar.

  Nasıl erkeklerden hoşlanır? Yengeç burcu kadını kendisine sadık kalacağına inandığı, güven veren ve sevgi dolu erkeklerden hoşlanır. Yanında mutlu olduğu erkekten hoşlanır. Bir erkeğin yanında kendisini kısıtlıyor ve paylaşımlarda bulunamıyorsa o erkekten asla ama asla hoşlanmaz. Yanındayken ilgisini başka yerlere yöneltmeyen, onunla ilgilenen erkeklerden hoşlanır. Bir erkek ona hayatının merkezinde olacağını hissettirse, Yengeç kadınının kendisinden hoşlanmasını sağlayabilir.

  Nasıl etkilenir? Yengeç burcu kadınını etkilemek için öncelikle ona karşı kibar ve ince yaklaşımlarda bulunmak gerekir. Duyarlı olduğunuz sürece onu etkileme konusunda bir adım daha attınız demektir. Yanınızda rahat olmasını sağlarsanız, sizden etkilenmesini de sağlayabilirsiniz. Ne kadar rahat olur ve rahat paylaşımlarda bulunursa, o kadar çok etkilenir. Bir konuda onun fikirlerini sorun ve önerilerini önemseyin. Ayrıca kendinize bakmalı ve modayı takip etmelisiniz.

  Nelerden hoşlanır? Yengeç burcu kadını özellikle ev ile ilgili işlerle ilgilenmekten hoşlanır. Ailesi ile vakit geçirmekten, onlarla paylaşımlarda bulunmaktan keyif alır. Yüzmeye ve yolculuğa bayılır. Özellikle deniz yolcuğundan aşırı derecede hoşlanır. Tabii bu durum bazı Yengeç burcu kadınları için geçerli olmayabilir. Zaman zaman arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten de hoşlanır. Ancak genel olarak ev ortamında vakit geçirmeyi sever.

  Hediye seçimi: Yengeç burcu kadınına hediye almak istiyorsanız özellikle şiir kitabı almayı tercih edebilirsiniz. Ya da yanında kendi yazdığınız şiir ile hediye ederseniz bunu ömrünün sonuna kadar saklayacağından emin olabilirsiniz. İnci veya gümüş kolyede alabilirsiniz. Emin olun onun cildine gerçekten yakışacaktır. Eğer Yengeç burcu kadını ile sevgiliyseniz ona resminizin olduğu, arkasında "seni seviyorum" yazan bir madalyon hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş