Yengeç burcu özellikleri erkek

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır.

  Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekası vardır. Analiz yeteneği fazlasıyla gelişmiştir. Olayları kolaylıkla çözümleyebilir. Suyla ilgili her şeyi çok sever. Alkolle arası iyidir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır.

  Yengeç burcu erkekleri paraya çok önem verir, fakat bunun nedeni maddi anlamda kendini güvende hissetme ve yakınlarının zor duruma düşme ihtimaline karşı tedbirli olmak istemesinden kaynaklanır.

  Yengeç burcu erkeği dürüsttür ve kendisine karşı dürüst olunmasından hoşlanır. Yalandan hoşlanmaz ve güvenmediği kişilerle bir arada bulunmaz. Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür ve en iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar.

  Fiziksel Özellikleri: Yengeç burcu erkeğini fiziksel olarak orta bir boya sahiptir. Genel olarak kumral ya da açık tenlidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Çeneleri belirgin ve dikkat çekici gözleri vardır. Dudak yapılarında ince kıvrımlar vardır. Yengeç burcu erkeğinin saçları gür ve bakımlıdır.

  Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda kendisine aşırı derecede kendine güvendiğini söylemek gerekir. Giyim tarzları kendilerine özeldir. Modayı takip etmez ancak kendi modasını kendisi yaratır. Ancak Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda özellikle partnerine danıştığını durumlarda olur.

  Burçlarla uyumu: Oğlak burcu kadınıyla güve üzerine kurulu, uyumlu ve uzun süreli birliktelik kurabilir. Her anlamda mutluluğu yakalayabilirler. Macera ağırlıklı, hayatını renklendirek ve güzel anlar yaşayacağı burç ise, Boğa burcudur. Balık burcu kadınıyla fiziksel ilişkilerinde uyumu yakalayabilir.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır? Yengeç burcu erkeği, uzun ilişki sürdürebileceği, kendisine sadık olacak ve yalan söylemeyen kadınlardan hoşlanır. Karşısındaki kadın kendisine güven veriyorsa ondan hoşlanır. Sevgisini esirgemeyeceğini gösteren, her zaman ilgi göstereceğine inandığı ve yanında mutlu olduğu kadınlardan hoşlanır. Yanında huzurlu olamıyor ve sürekli o kişi tarafından diken üstünde hissediyorsa ondan hoşlanmaz ve ilişki başlatmaz. Uzak durmaya çalışır.

  Nasıl etkilenir? Yengeç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız öncelikle yakın insanları tarafından seviliyor olmanız gerekir. Özellikle de annesinin, çünkü Yengeç burcu erkeği için tam anlamıyla ana kuzusu diyebiliriz. Ona sürekli şefkatli bir yaklaşımda bulunarak etkileyebilirsiniz. Dürüst olduğunuza inansın, ciddi ve ileriye dönük bir ilişki istediğinizin farkına varsın. Şehvetli kadınlar, Yengeç burcu erkeğini etkileme konusunda oldukça şanslıdır.

  Nelerden hoşlanır? Yengeç burcu erkekleri gizemli konulardan ve ilgi çkeici herşeyle ilgilenmekten hoşlanır. Canlılara olan düşkünlükleri aşırı derecededir ve bu nedenle evinde birden fazla hayvan besleyebilir ve uzun zaman onlarla ilgilenmekten hoşlanır.

  Hediye seçimi: Yengeç burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona güzel bir fotoğrafınızı, güzel bir çerçeve içerisinde hediye edebilirsiniz. Güzel bir fotoğraf albümü almakta oldukça hoşlanırsa gidecektir. Tüm bunlar duygusal Yengeç burcu erkeğinin çok hoşuna gider. Çalışma masasında kullanacağı güzel bir yelkenli ya da eski bir gemi tasarımı hediye edebilirsiniz. Yengeç burcu erkeği yemek yapmayı sever, bu nedenle ona güzel bir yemek kursu hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş