Yengeç Burcu Nasıl Aşık olur

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeçler Nasıl Aşık Olur?

  Yengeçler için güven kazanmak önemli!

  Duygu denizini bu burçta bulabilirsiniz. Su elementinin en hassas burcu olan Yengeç Burcu yönetici gezegenleri Ay sayesinde, gecelerin uykusuz insanı olarak ün yapmış bir Burçtur. İlk zamanlar size ne kadar huzurlu gibi görünseler de, aslında sizinle ilgili tüm detayı topladıklarını daha sonraki zamanlarda anlayacaksınız.

  Yengeç burçları, kendisine doğru yöneltilen eleştirilere çabuk kırılan Yengeç Burçları, övgülere karşı ilginç tepkileri bulunmaktadır. Onlardan neden hoşlandığınızı ve nasıl beğendiğinizi açık sözlü olarak söylemelisiniz. Bu Onların çok hoşuna gidecektir.

  Onun içine sıcak bir yaklaşımla girebilirsiniz. Fakat dürüst olmaya gayret ediniz, çünkü Yengeç burcu içten bir iltifat ile aldatıcı olanı yalanları çok kolay fark edebilir.

  Bir yerde gönüllü iş mi yapıyorsunuz bunu onlara anlatın. Çocuklara olan ilginizi onlara gösteriniz. Bu onalrın çok hoşuna gidecektir.

  Farklı alanlarda ilginiz olduğunu onlara gösterin, bu onların ilgisini çekecektir. Buluşmalarınızda i kültürel bir aktivite ya da performans sanatları seçin. Bu aktivitelere bilet alın. Artı ilgisini kazanıp, ona kendinizi yakın hissettirebilirsiniz.

  Son bir anlatım olarakhoşuna gidecek müzik çalan bir restorantlarda ona yemekler söyleyiniz. Duygusal güzel bir ortam oluşturun. Bu olaylar onları oldukça memnun edecektir. Yengeç burcu hemen kararlarını vermezler, bu onun için zaman alır. Onlara kesin cevaptan ziyade cevaba götüren yolları sunun. Bu onu daha çok tatmin edecektir.
   


Sayfayı Paylaş