Yengeç Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeç burcu kadınını elde etmenin yolları

  Yengeç burcu kadını oldukça tutucudur ve kolay kırılan bir yapıya sahiptir. Yengeç burcu kadını arkadaşları tarafından onaylanan, sevilen ve sayılan kişilerden etkilenir. Yani onu etkilemek için öncelikle arkadaşları tarafından beğenilmeniz gerekiyor. Kendisine güven veren kişilerden etkilenir. Ayrıca kişisel olarak bakımınıza dikkat etmeli, modayı yakından takip etmeniz gerekiyor. Tüm bunları uyguladığınız sürece, Yengeç burcu kadınının sizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

  Yengeç bayanlarının etkilenme nedenleri yaşına göre değişiklik gösterir. Çok genç yaşta hassastır, kolay inanır ve çılgınca aşık olmaya hazırdır. Biraz büyüdüğünde kendisini daha fazla korumaya başlar. Olgunlaştığında kalbini ve güvenini kazanmak bir hayli zordur.

  İlgili bir erkek ciddi değilse Yengeç kadınına yanaşmamalıdır çok büyük acılar yaşamasına sebep olabilir. Yengeç kadını sabırsız ve alıngan tipleri küçük görüp kırabilir. Sevgi ve şefkat ile kazanılan kalbi aynı zamanda bir taş kadar sert olabilir. Kendinizi acındırma ve hastalık hastası olmak gibi kötü huylarını abartmasına izin vermemelidir. Onun koruyucu birine ihtiyacı vardır.
   


Sayfayı Paylaş