Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeç kadınının fiziksel özellikleri

  Yengeç burcu kadını genel olarak yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Gözleri ise normal, fazla iri değildir. İlk bakışta özellikle çeneleri dikkat çeker. Saçları oldukça gürdür. Dudak yapılarında ince kıvrımlar bulunur. Güldükleri zaman oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkar. Ten renkleri ise genellikle açık renkte ya da kumraldır. Ne uzun ne kısa boyludurlar. Yengeç burcu kadınları giyim konusunda oldukça iyidir. Giyim tarzları kendilerine özgüdür. Modayı takip etmez, kendi modasını kendi yaratırlar.

  Yengeç kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

  Yengeç burcu kadını kendisine sadık kalacağına inandığı, güven veren ve sevgi dolu erkeklerden hoşlanır. Yanında mutlu olduğu erkekten hoşlanır. Bir erkeğin yanında kendisini kısıtlıyor ve paylaşımlarda bulunamıyorsa o erkekten asla ama asla hoşlanmaz. Yanındayken ilgisini başka yerlere yöneltmeyen, onunla ilgilenen erkeklerden hoşlanır. Bir erkek ona hayatının merkezinde olacağını hissettirse, Yengeç kadınının kendisinden hoşlanmasını sağlayabilir.

  Yengeç kadınını etkilemek için;

  Yengeç burcu kadınını etkilemek için öncelikle ona karşı kibar ve ince yaklaşımlarda bulunmak gerekir. Duyarlı olduğunuz sürece onu etkileme konusunda bir adım daha attınız demektir. Yanınızda rahat olmasını sağlarsanız, sizden etkilenmesini de sağlayabilirsiniz. Ne kadar rahat olur ve rahat paylaşımlarda bulunursa, o kadar çok etkilenir. Bir konuda onun fikirlerini sorun ve önerilerini önemseyin. Ayrıca kendinize bakmalı ve modayı takip etmelisiniz.

  Yengeç kadını nelerden hoşlanır?

  Yengeç burcu kadını özellikle ev ile ilgili işlerle ilgilenmekten hoşlanır. Ailesi ile vakit geçirmekten, onlarla paylaşımlarda bulunmaktan keyif alır. Yüzmeye ve yolculuğa bayılır. Özellikle deniz yolcuğundan aşırı derecede hoşlanır. Tabii bu durum bazı Yengeç burcu kadınları için geçerli olmayabilir. Zaman zaman arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten de hoşlanır. Ancak genel olarak ev ortamında vakit geçirmeyi sever.

  Yengeç kadını için hediye seçimi

  Yengeç burcu kadınına hediye almak istiyorsanız özellikle şiir kitabı almayı tercih edebilirsiniz. Ya da yanında kendi yazdığınız şiir ile hediye ederseniz bunu ömrünün sonuna kadar saklayacağından emin olabilirsiniz. İnci veya gümüş kolyede alabilirsiniz. Emin olun onun cildine gerçekten yakışacaktır. Eğer Yengeç burcu kadını ile sevgiliyseniz ona resminizin olduğu, arkasında "seni seviyorum" yazan bir madalyon hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş