Yengeç Burcu İle Uyumlu Burçlar

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeçlerin Anlaştığı En İyi Burçlar

  Yengeç burcu, su grubuna mensuptur. Dolayısı ile diğer su grubu burçları ile iyi anlaşır. Balık ve akrep burçları, yengeç burcunun en iyi anlaştığı iki burçtur. Su grubuna mensup her burç duygusal ve romantik kişiler oldukları için, aşk ilişkilerinde de bir araya geldiklerinde mutlu olurlar.

  Oğlak burcu, yengeç burcunun tam karşıt burcu olduğundan, onunla da ya çok iyi anlaşacak ya da hiç anlaşamayacaktır. Yengeç burcunun iyi bir arkadaşlık kurduğu burç akrep ve kova burçları olacaktır. Kova burcu güvenilir ve akrep burcu çok iyi sır tutan kişiler oldukları için, yengeç burcu bu iki burçla da iyi birer arkadaş olur. Hava burcuna mensup kişiler, iletişim kurma konusunda oldukça geniş olmalarına karşın, mantıkları ile hareket ettikleri için, yengeç burcu gibi duygusal kişileri anlamakta zorlanacaklardır.

  Çok fazla dışa dönük bir kişi olmayan yengeç burcu, ikizler gibi çok aktif burçlarla birliktelik yaşamakta çok zorlanır. Biri evde oturmak isterken, diğeri dışarıda takılmak ister. Yengeç burcunun evlendiği burçlar genellikle aslan ve akrep burçları olur. Hem benzer hem de zıt yönleri bulunan bu iki burç ile gerçekten iyi bir sevgili olacaklar. Özellikle yengeç burcu ve aslan burcu birlikteliği, bir tarafın dominant olduğu bir ilişki olacağı için, çok fazla kavga edilen bir ilişki olmayacak ve mutlu bir beraberlik olacaktır.

  Burç uyumları değerlendirilirken, örf, adet, yetişme tarzı gibi değişken konuların da, önemli bir etken olduğunu mutlaka göz önünde bulundurmak gerekir. Zira bazen bu hususlar o kadar önem arz eder ki, tamamen zıt burçların bile, bir arada uyum içerisinde yaşamalarına olanak tanır.
   


Sayfayı Paylaş