Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeç Erkeklerinin Fiziksel Özellikleri

  Yengeç burcu erkeğini fiziksel olarak orta bir boya sahiptir. Genel olarak kumral ya da açık tenlidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Çeneleri belirgin ve dikkat çekici gözleri vardır. Dudak yapılarında ince kıvrımlar vardır. Yengeç burcu erkeğinin saçları gür ve bakımlıdır.

  Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda kendisine aşırı derecede kendine güvendiğini söylemek gerekir. Giyim tarzları kendilerine özeldir. Modayı takip etmez ancak kendi modasını kendisi yaratır. Ancak Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda özellikle partnerine danıştığını durumlarda olur.

  Yengeç erkeğinin diğer burçlarla uyumu

  Oğlak burcu kadınıyla güve üzerine kurulu, uyumlu ve uzun süreli birliktelik kurabilir. Her anlamda mutluluğu yakalayabilirler. Macera ağırlıklı, hayatını renklendirek ve güzel anlar yaşayacağı burç ise, Boğa burcudur. Balık burcu kadınıyla fiziksel ilişkilerinde uyumu yakalayabilir.

  Yengeç erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

  Yengeç burcu erkeği, uzun ilişki sürdürebileceği, kendisine sadık olacak ve yalan söylemeyen kadınlardan hoşlanır. Karşısındaki kadın kendisine güven veriyorsa ondan hoşlanır. Sevgisini esirgemeyeceğini gösteren, her zaman ilgi göstereceğine inandığı ve yanında mutlu olduğu kadınlardan hoşlanır. Yanında huzurlu olamıyor ve sürekli o kişi tarafından diken üstünde hissediyorsa ondan hoşlanmaz ve ilişki başlatmaz. Uzak durmaya çalışır.

  Yengeç erkeği nasıl etkilenir?

  Yengeç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız öncelikle yakın insanları tarafından seviliyor olmanız gerekir. Özellikle de annesinin, çünkü Yengeç burcu erkeği için tam anlamıyla ana kuzusu diyebiliriz. Ona sürekli şefkatli bir yaklaşımda bulunarak etkileyebilirsiniz. Dürüst olduğunuza inansın, ciddi ve ileriye dönük bir ilişki istediğinizin farkına varsın. Şehvetli kadınlar, Yengeç burcu erkeğini etkileme konusunda oldukça şanslıdır.

  Yengeç erkeği nelerden hoşlanır?

  Yengeç burcu erkekleri gizemli konulardan ve ilgi çkeici herşeyle ilgilenmekten hoşlanır. Canlılara olan düşkünlükleri aşırı derecededir ve bu nedenle evinde birden fazla hayvan besleyebilir ve uzun zaman onlarla ilgilenmekten hoşlanır.

  Yengeç erkeği için hediye seçimi

  Yengeç burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona güzel bir fotoğrafınızı, güzel bir çerçeve içerisinde hediye edebilirsiniz. Güzel bir fotoğraf albümü almakta oldukça hoşlanırsa gidecektir. Tüm bunlar duygusal Yengeç burcu erkeğinin çok hoşuna gider. Çalışma masasında kullanacağı güzel bir yelkenli ya da eski bir gemi tasarımı hediye edebilirsiniz. Yengeç burcu erkeği yemek yapmayı sever, bu nedenle ona güzel bir yemek kursu hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş