Yengeç burcu erkeğinin özellikleri

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve ot-gu tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır.

  Yengeç burcu erkeğinin keskin ve pratik bir zekası vardır. Analiz yeteneği fazlasıyla gelişmiştir.Olayları kolaylıkla çözümleyebilir.Suyla ilgili her şeyi çok sever.Alkolle arası iyidir. Ayrıca oldukça duygusal yapısı nedeniyle sevdiği zaman tam sever ve kolay kolay vazgeçmez. İlişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadıktır.

  Yengeç burcu erkekleri paraya çok önem verir, fakat bunun nedeni maddi anlamda kendini güvende hissetme ve yakınlarının zor duruma düşme ihtimaline karşı tedbirli olmak istemesinden kaynaklanır.

  Yengeç burcu erkeği dürüsttür ve kendisine karşı dürüst olunmasından hoşlanır.Yalandan hoşlanmaz ve güvenmediği kişilerle bir arada bulunmaz.Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür ve en iyi babalar yengeç burcu erkeklerinden çıkar.

  Yengeç burcu erkeğinin kıyafet seçimi


  Yengeç burcu erkeğin ilgisini çekmek için kılığınıza da çok dikkat etmelisiniz. O daima derli toplu insanları beğenir. Sade, zarif ve şık kılıklar seçin. Moda olduğu için bir atlet ve blucin giymeniz onu sinirlendirebilir. Zaten kendisi de spor kılıklardan pek hoşlanmaz. Kılığında biraz muhafazakârdır da. Ama hem temiz giyinir hem de şıktır. Windsor Dükü, dünyanın en şık erkeklerinden biriydi.

  Bu arada kadın olduğunuzu unutmamalısınız, yani tam anlamıyla kadınlara yakışacak ipekleri, kadifeleri, dantelleri, güzel yünlüleri seçmelisiniz. Bunların renkleri de güzel olmalıdır ama öyle kırmızı gibi parlak tonlardan vazgeçin. Pırıltılı şeylere de pek iltifat etmeyin. Bu sözlerimizden Yengeç burcunda doğan erkeğin diktatör ruhlu olduğu sonucunu çıkarabilirsiniz, durum hiç de böyle değildir. Size sadece onu memnun etmeniz için biraz fikir veriyoruz.

  Siz bunlara uyarsanız o erkek de sizi ömrü boyunca mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.
   


Sayfayı Paylaş