Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeç burcu erkeğini elde etmenin yolları

  Dost ve arkadaş olarak Yengeç erkeğini etkilemek, hayatına girmek kolaydır ancak, sevgili olarak Yengeç erkeğini etkileyecek olan kadın öncelikle bu erkeğin annesinin kalbini kazanması gerekir. Yengeç burcu erkeği tam anlamıyla anne düşkünüdür ve onun görüşlerine, düşüncelerine fazlasıyla önem verir.

  Tam bir ev erkeğidir dağınıklıkta kafası karışır. Akılcı kadınlar yerine duygusal kadınları tercih eder. Evi deli toplu tutabilecek yetenekteki kadınlara ve anne olabilecek ideal eşe gereksinimi vardır. Düzenli yaşam, bahçe, çocuklar, beslenme ve evin her şeyi ile ilgilidir. Hata yaptığında gülmeyin onunla asla alay etmeyin. Kalbi bir kez kırıldığında tamir edilmesi mümkün değildir. Hassas kalbinde hastalık hastası olma eğilimi de gözlemleyebilirsiniz. Onun hastalık dönemlerinde şefkatli gülüşünüzü eksik etmeyin. O birine bağlandığında tam omuz verir, parasal güvenlik sağlar. Aşkına karşı aşırı duyarlıdır. Aşırı yavaş tavırları rahatsız edici olabilir ama onu acele ettirmeye çalışmayın. Yumuşak ve evcil görünün.

  Yengeç burcu erkeği baskın bir tip değildir. Pasiftir, onu etkilemek için sakin ve ılımlı olunmalı. Saldırgan kadınlardan uzak durur. Sevgi yüklü bir kadın, Yengeç erkeğini kolaylıkla etkileyebilir. Onun güvenini kazanmak için de dürüst olunmalı. Şehvetli olan kadınların şansları oldukça yüksektir. Katı, sinir olan kadınlardan değil, bebeksi davranışları olan kadınlardan etkilenir.
   


Sayfayı Paylaş