Yengeç burcu erkeğini etkilemek

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve ot-gu tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Yengeç burcu erkeği nasıl etkilenir?

  Dost ve arkadaş olarak Yengeç erkeğini etkilemek, hayatına girmek kolaydır ancak, sevgili olarak Yengeç erkeğini etkileyecek olan kadın öncelikle bu erkeğin annesinin kalbini kazanması gerekir. Yengeç burcu erkeği tam anlamıyla anne düşkünüdür ve onun görüşlerine, düşüncelerine fazlasıyla önem verir.

  Yengeç burcu erkeği baskın bir tip değildir. Pasiftir, onu etkilemek için sakin ve ılımlı olunmalı. Saldırgan kadınlardan uzak durur. Sevgi yüklü bir kadın, Yengeç erkeğini kolaylıkla etkileyebilir. Onun güvenini kazanmak için de dürüst olunmalı. Şehvetli olan kadınların şansları oldukça yüksektir. Katı, sinir olan kadınlardan değil, bebeksi davranışları olan kadınlardan etkilenir.

  Yengeç burcu erkeğinin kıyafet seçimi

  Yengeç burcu erkeğin ilgisini çekmek için kılığınıza da çok dikkat etmelisiniz. O daima derli toplu insanları beğenir. Sade, zarif ve şık kılıklar seçin. Moda olduğu için bir atlet ve blucin giymeniz onu sinirlendirebilir. Zaten kendisi de spor kılıklardan pek hoşlanmaz. Kılığında biraz muhafazakârdır da. Ama hem temiz giyinir hem de şıktır. Windsor Dükü, dünyanın en şık erkeklerinden biriydi.

  Bu arada kadın olduğunuzu unutmamalısınız, yani tam anlamıyla kadınlara yakışacak ipekleri, kadifeleri, dantelleri, güzel yünlüleri seçmelisiniz. Bunların renkleri de güzel olmalıdır ama öyle kırmızı gibi parlak tonlardan vazgeçin. Pırıltılı şeylere de pek iltifat etmeyin. Bu sözlerimizden Yengeç burcunda doğan erkeğin diktatör ruhlu olduğu sonucunu çıkarabilirsiniz, durum hiç de böyle değildir. Size sadece onu memnun etmeniz için biraz fikir veriyoruz.

  Siz bunlara uyarsanız o erkek de sizi ömrü boyunca mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.
   


Sayfayı Paylaş