Yengeç Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeç burcu çocuklarının özellikleri nelerdir?

  Yengeç burcunda doğan çocuk da bu burcun yetişkin mensuplarından çok farklı sayılmaz aslında. Duyarlı, kolay ağlayıp kolay gülen, sevdiklerinin yanında konuşkan ve neşeli bir çocuktur o. Sevilmeye ihtiyaç duyar. Ona karşı gerektiği kadar sevecen davranırsanız kendine güvenmesini sağlayabilirsiniz. Güvende olduğunu, sevildiğini ve önemsendiğini bildiği zaman mutlu olur, aksi halde hislerini içine atar ve hiç konuşmadan oturur. Hayal gücü çok gelişmiştir. Masal dinlemeye bayılır. Uyumadan önce güzel masallar dinlemeyi çok seven bu çocuk kendi de masallar uydurabilme yeteneğine sahiptir.

  Dış dünyaya alışmak için sizin rehberliğinize ihtiyaç duyacak olan Yengeç bebeğine dünyaya alışması için zaman tanımalısınız. Onun duygusal yapısına göre hareket etmeniz gerektiğinin, onu hemencecik kırabileceğinizin farkında olmalısınız. Güleryüz ve öpücüklerden başka birşey istemeyen Yengeç’e sert çıkmak, azarlamak, sadece sizden korkmasına ve uzaklaşmasına yol açacaktır. Midesi hassas olacak olan Yengeç bebeğinin yiyeceklere alışması da zaman alabilir. Ayrıca, yıkanırken en az problem çıkaran çocuklar, Yengeç gibi Su elementi olan burçlara mensuptur.

  Bir Yengeç çocuğunun yeterli ilgi ve sevgiyle büyümesi çok önemlidir, aksi takdirde büyüdüğünde insanlara güvenmeyen, kendini göstermekten çekinen, şüpheci biri olabilir.
   


Sayfayı Paylaş