Yengeç Burcu Anlaştığı Burçlar

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yengeç Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

  Arası çok iyi: Akrep, Balık
  İyi: Aslan, Başak, Boğa, İkizler
  Kötü: Koç, Terazi, Oğlak
  Ne iyi ne kötü: Yay, Kova

  Yengeç burcu, su grubuna mensuptur. Dolayısı ile diğer su grubu burçları ile iyi anlaşır. Balık ve akrep burçları, yengeç burcunun en iyi anlaştığı iki burçtur. Su grubuna mensup her burç duygusal ve romantik kişiler oldukları için, aşk ilişkilerinde de bir araya geldiklerinde mutlu olurlar.

  Oğlak burcu, yengeç burcunun tam karşıt burcu olduğundan, onunla da ya çok iyi anlaşacak ya da hiç anlaşamayacaktır. Yengeç burcunun iyi bir arkadaşlık kurduğu burç akrep ve kova burçları olacaktır. Kova burcu güvenilir ve akrep burcu çok iyi sır tutan kişiler oldukları için, yengeç burcu bu iki burçla da iyi birer arkadaş olur. Hava burcuna mensup kişiler, iletişim kurma konusunda oldukça geniş olmalarına karşın, mantıkları ile hareket ettikleri için, yengeç burcu gibi duygusal kişileri anlamakta zorlanacaklardır.

  Çok fazla dışa dönük bir kişi olmayan yengeç burcu, ikizler gibi çok aktif burçlarla birliktelik yaşamakta çok zorlanır. Biri evde oturmak isterken, diğeri dışarıda takılmak ister. Yengeç burcunun evlendiği burçlar genellikle aslan ve akrep burçları olur. Hem benzer hem de zıt yönleri bulunan bu iki burç ile gerçekten iyi bir sevgili olacaklar. Özellikle yengeç burcu ve aslan burcu birlikteliği, bir tarafın dominant olduğu bir ilişki olacağı için, çok fazla kavga edilen bir ilişki olmayacak ve mutlu bir beraberlik olacaktır.

  Hangi burçlarla doğru bir evlilik kurar?

  İki Yengeç bir okyanusa yakışır ama onlar evlenip mutlu bir şekilde evlerine kapanırlar. Balık ve Akrep de Yengeç burcunun mutlu olacağı burçlardır. Uyum dışında tutku arayan Yengeçler, Oğlak, Koç veya Terazi ile yuva kurabilir. Güçlü Aslan da Yengeç burcunun ideal eşi olabilir.
   


Sayfayı Paylaş