Yay burcu kadınını etkilemek

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve ot-gu tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Yay burcu kadını nasıl etkilenir?

  Yay burcu kadını değişken bir yapıya sahiptir. Sizden hoşlandığını düşündüğünüz bir anda ortadan kaybolabilir, bunun nedeni ise özgürlüğüne düşkün olmasıdır. Yay burcu kadınını etkilemek istiyorsanız aşk için çok fazla ciddi olmadığınızı hissettirmelisiniz, bu böyle olmasa bile. Aksi halde onu kısıtlayacağınızdan korkacak ve uzaklaşacaktır. Yaptıklarını sorgulamayın ve yargılamayın, bu sayede onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Ayrıca göz alıcı olmalı, hareketli bir yapıya sahip olmanız gerekir. Onun özgürlüğünü kısıtlamayacağınızı bilmeli. Tüm bunları başardığınız sürece, Yay burcu kadınını etkilemeyi başarabilirsiniz.

  Kafası tartışma götürmez. Parlak ve zekidir ve herhangi bir tehlikeden kendini kurtaracak güçtedir. Ama kalbi savunmasızdır. Sık sık düşer ve yaralanır. O’nun bir başka özelliği de biraz sakar olmasıdır. Yay’ın neşeli havası en katı kalpleri bile eritir. Arada sırada bu kız size, kuyruğunu dostça sallayan ve ayağınızın üstünden geçen sakar bir köpek yavrusunu hatırlatacaktır. Tipik Jüpiter kızı çok iştahlıdır. O iyi yiyecekleri ve şarabı güzel giysileri sever ve yolculukta hep birinci sınıfı seçer.

  Yay’lar doğuştan savurgandırlar. Paraya hiç değer vermezler. Ve onlara bir doların ne deemek olduğunu anlatmak epeyce zaman alır. O’na kredi kartınızı ödünç vermeden önce yükselen burcunu dikkatle inceleyin. İlişki kurduğunuz Yay Kızı gösteri sanatlarından biriyle uğraşabilir, çünkü sahne ışıkları bunların çoğunu cezbeder. Eğer öyleyse, sanatından bıkmadıkça, mesleğinin herşeyden önce geleceğini bilmelisiniz. Alkışların tatlı sesi kulaklarında çınlayan bis seslerinin heyecanı O’nun için sizin sıralamayacağınız tüm büyüleyici romantik cümlelerden daha etkilidir. Seyehat perisi ona gezip dolaşma tutkusu vermek için her zaman yanıbaşında olacaktır. Yapabildiğiniz zaman siz de O’nunla birlikte tatile gidin. Eğer birlikte gidemiyorsanız, bırakın kendisi gidip keyfine baksın, siz de O’na güvenin O sizi sevmektedir.
   


Sayfayı Paylaş