Yay Burcu Kadını Özellikleri Nedir

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yay Kadınlarının Özellikleri Nelerdir?

  Yay burcu kadını kültürlü, alımlı, espritüel, duyarlı ve akıllı yönleriyle dikkat çeker. Hassas ve kırılgan bir yapısı vardır. Affedicidir. Zekidir ve kavrama yeteneği kuvvetlidir. Birden fazla konuya ilgi duyabilir ve hepsiyle ilgili bilgi sahibi olabilir.

  Yay burcu kadınının sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. Huzursuzluktan hoşlanmaz ve huzursuzluk olan ortamlarda fazla bulunmaz. Çevresinde enerjik ve neşeli yapısıyla aranan bir dosttur. Dostlarına çok önem verir ve fedakardır.

  Yay burcu kadını eğlenceye ve gezmeye meraklıdır. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever. Maddi anlamda güçlü olmak ister. Para onun için araçtır. Cömert hatta biraz savurgandır.

  Karşı cinsle olan ilişkisinde öncelikle arkadaşlığa ve dostluğa önem verir. Özgürlüğüne düşkün olan yay kadını kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. Bu nedenle evlilik ona uzak bir kavram gibi gelmektedir. İlişkisinde kendini kısıtlanmış hissetmezse evlenebilir ve sadık bir partner olur.

  Yay burcu kadını ilgiden ve komplimanlardan çok keyif alır. Çoğu zaman arkadaşlıkla aşkı birbirine karıştıran yay burcu kadını öncelikle karşı tarafta güven ve dostluk arar. Beğendiği insanla sohbet edebilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek onun için çok önemlidir.

  Yay burcu kadını evlendiği zaman çok keyifli bir partner olacaktır. Çocuklara düşkündür ve çocuklarıyla dostluğa dayanan bir ilişki kuracaktır.

  Nelerden hoşlanır?
  Yay burcu kadınları sosyal hayatında etkin bir role sahiptir, bu nedenle hareketli bir sosyal hayattan hoşlanır. Gezmekten ve sürekli olarak farklı yerlere gitmekten hoşlanır. Yay burcu kadınları sanata da düşkündür. Yay burcu kadınları sanatçılarla ve yazarlarla ilgilenmekten de hoşlanır. Macerayı ve doğayı sever.

  Hediye seçimi: Yay burcu kadınına hediye almak istiyorsanız biraz maddiyatı gözden çıkarmanız gerekebilir. Yay burcu kadını spor yapmaktan hoşlanır, bu nedenle spor salonunda üyelik hediye edebilirsiniz ya da farklı spor dallarından kurslar hediye edebilirsiniz. Öğrenmeyi seven Yay burcu kadınına hediye ettiğiniz her hangi bir kurs bile onu mutlu eder. Elbise almayı düşünüyorsanız rahat ve spor ağırlıklı şeyler alabilirsiniz. Ayrıca Yay burcu kadını sürekli olarak seyahat edebilir, bu nedenle güzel bir bavul gayet hoşlarına gidecektir.
   


Sayfayı Paylaş