Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yay Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Yay burcu erkeği entelektüel, duyarlı, meraklı, neşeli ve cana yakın yapısıyla dikkat çeker.İyi niyetli ve konuşkandır. Dostlarına düşkündür ve arkadaş canlısıdır.

  Hareketsizlik yay burcu erkeğini sıkar. O hep hareketli olmalı ve açık havada bulunmalıdır. Kapalı ortamlarda çok uzun süre kalmaktan hoşlanmaz.

  Yay burcu erkeği birçok konuda bilgi . Bu da onun meraklı bir yapısı olmasından kaynaklanır. Eleştirmeyi sever ve açık sözlüdür. Bazen bu açık sözlülük pot kırma sınırını da aşabilmektedir.Cömertliğiyle tanınan yay burcu erkeği harcamalarında savurganlık sınırını fazlasıyla aşabilir.

  Özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olan yay burcu erkeği yalnızlıktan keyif alır, ilişkilerinde kolay kolay bağlanamaz ve evlilikten korkar.Onlar için karşı cinste aradıkları en önemli özellik güzelliğin yanı sıra kafa yapısıdır. Bilgili ve kültürlü kadınlarla sohbet etmekten keyif alır.

  Yay burcu erkeği bir kadından hoşlandığı zaman ilgisini yoğun bir biçimde gösterebilir. Fakat daha sonra aradığını bulamadığını anladığında çabucak sıkılıp uzaklaşabilir. Bu nedenle bir yay burcu erkeğini iyice anlamaya çalışmak gerekir.

  Yay burcu erkeği gerçekten severse bağlanır ve evlenmekten korkmaz. Çocuklara düşkündür ve ömür boyu mutlu bir evliliği olacaktır.

  Nelerden hoşlanır? Yay burcu erkekleri sosyal hayatlarında vakit geçirmekten, eğlence hayatını ve yeni mekanları keşfetmekten hoşlanır. Politikaya ve siyasete olan ilgileri çok fazladır ve bu konuda bilgili olmaktan hoşlanır. Maceradan da son derece hoşlanan yapıları vardır.

  Hediye seçimi: Yay burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız, zaman konusunda sıkıntılarını çözmesi için spor bir saat alabilirsiniz. Sürekli olarak seyahat eden Yay burcu erkeğine biletlerini veya pasaportunu taşıyabileceği küçük deri çanta alabilirsiniz. Spor için kullanabileceği ayakkabı veya aksesuarlar alabilirsiniz. Tuttuğu takımım maçına bilet alıp hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş