Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yay burcu erkeğini elde etmenin yolları

  Yay burcu erkeğini değişken kişiliği vardır. İleriyi görebilen Yay burcu erkeği çok fazla ilgili olabilir, karşısındaki kadını tam etkiledim derken, bir anda uzaklaşabilir. Özgürlüğü seven Yay erkeği, kendisini kısıtlayacak kadınlardan uzaklaşır. Onu etkilemek isteyen kadın ciddi birliktelik ile yaklaştığını belli etmemeli. Sıkıcı olmayan, baskın olmaktan uzak kadınlar, Yay burcu erkeğini etkileme konusunda oldukça başarılı olabilirler.

  Bu sorumsuz, baskıya dayanamayan, vefasız erkeği etkilemek çok zordur. Meydan okumayı sever. Bakıcı ve kıskanç bir kadın onu ele geçiremez. Pek çok isteği olan yapışkan kadınlardan hemen uzaklaşır. Kendi aktiviteleriyle ilgilenen, meslek sahibi zeki bir kadınla ilgilenebilir. Kendisini asla baskı altında hissetmemelidir. Spor yapmaktan hoşlanan Yay erkeği için yine sporla içli dışlı olan bir kadın uyumludur. Bağımsız ve onun özgürlüğüne ket vurmayacak biriyseniz onu el geçirebilirsiniz ama unutmayın asla elinizde tutamazsınız.

  Yay burcu erkeğinin sevgilisi ve onunla birlikte olmak isteyen kadın, öncelikle arkadaş olarak yaklaşmalı ve paylaşımda bulunmalıdır. Aynı zevkleri paylaşmada ortak noktaların keşfedilmesi önemlidir. Kendinize özen göstermeli, göz alıcı olmalı ve eğlenmeyi biliyor olmanız gerekir. Tüm bunları yapabilen ya da bu özellikleri taşıyan bir kadın neşeli Yay burcu erkeğini etkilemeyi başarır.
   


Sayfayı Paylaş