Yay burcu erkeği özellikleri

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve ot-gu tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Yay Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

  Yay burcu erkeğinin fiziksel özelliklerini bilen bir kişi, onu kolaylıkla bir kalabalık içerisinde seçebilir. Göz hatları gerçekten geniştir ve dolgun dudaklara sahiptir. Saçları genel olarak dalgalıdır ve karışık bir görünümdedir. Gülümseyen bir ağız yapısına sahiptir. Gözleri adeta bir pırlanta gibi parlar. Yay burcu erkeği mecburi olmadıkça sakallarını kesmez. Kirli sakal bırakmaya meraklı tiplerdir.

  Yay burcu erkeği genel olarak uzun boylu ve atletik bir vücuda sahiptir. Her zaman spor kıyafetler giymek ister. Hatta spor ayakkabı ile önemli bir toplantıya katılan kişi mutlaka Yay burcu erkeğidir. Giyimleri veya dış görünümleri onlar için pek önemli değildir ve bu nedenle modayı takip etmezler ve çokta şık oldukları söylenemez.

  Yay Burcu Erkeği Aşk

  Yay burcu erkeği aşk hayatında tam bir kumarbazdır. Aşk hayatında her türlü rüzgara kapılabilir. Yakıcı ve durdurulması zor aşık olduklarını belirtmek gerekir. Özgürlüğüne düşkün yapıları vardır. Kolay kolayda özgürlüğünden vazgeçmezler. Aslında bu tarz davranışları cazibesini artıran etkendir. Dürüst yapısı aşk hayatlarına da yansımıştır. Ancak bu kadar dürüst olması kısa vadeli ilişkilerinde sorun yaşamasına neden olabilir ancak uzun vadeli ilişki kurmak isterse yararına olabilir.

  Yay burcu erkeği aşk hayatında hem eğlenceli hem de duygusal bir erkektir. Romantizmden hoşlanır ve son derece flörtçü olduğunu belirtmek gerekir. Yay burcu erkeği bir kadın ile birlikte olmak istiyorsa mutlaka bunu başarır. Karşı konulmaz cazibesi bu konuda aşırı derecede yardımcı olur. Aşık olduğunda sadık bir partner olur. Zaman zaman da kıskançlık gösterebilirler.

  Yay burcu erkeğinin olumlu özellikleri

  Yay burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; coşkulu ve güvenilir olması en dikkat çekici olumlu özelliğidir. Son derece sevimli, idealist ve cömert bir kişiliğe sahiptir. Özgürlüğe aşık, yargılama yeteneğine sahip ve uyumlu olması diğer göze çarpan olumlu özellikleridir. Açık sözlü, araştırmacı ve güler yüzlüdür.

  Yay burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

  Yay burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici, göze çarpanı huzursuz ve fevri olmasıdır. Duyarsız davranışlar sergileyebilir. Kendini aşırı derecede beğenmiştir. Uyuşuk, yani pratik olmayan bir düşünce yapısına sahiptir. Tembel, patavatsız, fazla iyimser ve dikkatsizdir.

  Burçlarla uyumu

  Yay burcu erkeği, Aslan burcu kadınıyla uzun süre devam edecek, mutluluğun hakim olduğu, ortak özellikler bakımından zengin ve son derece uyumlu birliktelik kurabilir. Macera yaşamak istiyorsa, Balık burcu kadınını tercih etmelidir. Bu sayede ilişkisi monotonluktan uzak, son derece eğlenceli ve renkli geçecektir. Fiziksel ilişkilerinde, Yay burcu kadınıyla uyumu yakalayabilir.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır?

  Yay burcu erkeği kendisine her koşulda uyum sağlayacak, her zaman ilgili olacak ancak kendisini fazla kısıtlamayacak kadınlardan hoşlanır. Seviyesini ve çizgisini koruyan, olgun kişiliğe sahip, macerayı seven ve renkli hayat yaşamaktan hoşlanan bir kadından, Yay burcu erkeğinin hoşlanmaması neredeyse imkansız demektir. Paylaşımlarında sınırlı ve sabırlı olan, her şeyi hemen yaşamak istemeyen kadınlardan hoşlanır. Aksi halde kısa sürede bıkar.

  Nasıl etkilenir?


  Yay burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız sıkıcı ve baskıcı olmamaya özen gösterin. Yay burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve bu nedenle onu kısıtlayacağınıza inanırsa, etkilemek imkansız olabilir. Yaklaşımlarınızda ciddi olduğunuzu anlamamalı. Onu sorgulamayın ve ne yaptığını sorarken, hesap sorar tarzda konuşmamaya dikkat edin. Bunları uyguladığınız sürece Yay burcu erkeğini etkilemeyi başarabilirsiniz.

  Nelerden hoşlanır?

  Yay burcu erkekleri sosyal hayatlarında vakit geçirmekten, eğlence hayatını ve yeni mekanları keşfetmekten hoşlanır. Politikaya ve siyasete olan ilgileri çok fazladır ve bu konuda bilgili olmaktan hoşlanır. Maceradan da son derece hoşlanan yapıları vardır.

  Hediye seçimi

  Yay burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız, zaman konusunda sıkıntılarını çözmesi için spor bir saat alabilirsiniz. Sürekli olarak seyahat eden Yay burcu erkeğine biletlerini veya pasaportunu taşıyabileceği küçük deri çanta alabilirsiniz. Spor için kullanabileceği ayakkabı veya aksesuarlar alabilirsiniz. Tuttuğu takımım maçına bilet alıp hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş