Yay burcu erkeği aşk hayatı

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve ot-gu tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Yay Erkeği’nin Nasıl Bir Aşk Hayatı Vardır?

  Yay burcu erkeği sahiplenici bir aşkı, boğucu kıskançlığı ve sorun çıkartan sevgiliyi oldukça kötü görür. Sorgulanmak istemez, hatta nefret eder. Partnerinin yönelteceği, neredeydin? Kiminleydin? gibi sorulardan nefret eder ve uzaklaşır. Bu nedenle ilişki seçimlerini ciddilikten uzak yürütür. Yüzeysel birliktelikler kurar. Mutlu birliktelikler özellikle Yay burcu erkeğinin partnerinden kaynaklanır.

  Yay erkeği fazla sahiplenilmekten ve kıskançlıktan hoşlanmaz. Fazla sahiplenici, özgürlüğünü kısıtlayıcı bir partner onun için hiç uygun olmayacaktır.

  KISKANÇLIK yapılmasından hiç HOŞLANMAZ, kendisi de aynı zamanda partnerini özgür bırakır. Çünkü herkesin özgürlüğüne önem verir.

  Yay erkeği sevdiği kadına aşırı sevgi gösterdiğinden, ilişkileri uzun vadeli olabilir.

  Bir fanatik tarafı vardır ve eğer o fanatik tarafı devreye girerse o zaman UZUN VADELİ bir ilişkinin içinde bulabilir kendisini.

  Aksi takdirde değişken özellikleri onu sürekli yeni arayışlara itecektir.

  Yay erkeği evliliğe çok yatkın olmayacaktır. Uzun yıllar boyunca özgür takılmayı tercih edebilir, ama kendi kafasına uygun partneri bulduğuna inandığı anda da evliliği arzulayabilir.

  Bu yüzden de aslında onun zihnini besleyecek, doyuracak bir partner evlilik için oldukça uygun olacaktır.

  Söz konusu evlilik olduğunda ise tam bir değişim gösterir. Attığı imzanın ne kadar önemli olduğunun farkına varır ve gözünü asla dışarıya çevirmez. Evliliğini asla kaçamaklar ile sıkıntılara sokmayacaktır. Yay burcu erkeğinin partneri kendisine şu soruyu sormalı; arkadaş mı olacağım, sevgilimi?
   


Sayfayı Paylaş