Yaşlılar için cep telefonu

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve pult tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

 1. pult Well-Known Member


  [​IMG]

  Consumer Cellular firması 30 yıldan uzun ürün dizayn deneyimine sahip Doro şirketi tarafından tasarlanan ve kolay kullanım özelliklerine sahip olan iki yeni cep telefonu modelini tanıttı. Ölçüleri büyütülmüş ve yüksek tutulmuş tuşlara ve okunması kolay rakam ve yazı tipine sahip olan Doro PhoneEasy 345 ve 410 cep telefonu modelleri arama ve mesajlaşma işlemlerinin son derece kolay şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Doro PhoneEasy cep telefonu modelleri yüksek sesi ve titreşim özelliğine, ele daha iyi oturması için yumuşak malzemeden dış yüzeye, kablosuz kulaklıklarla kullanabilmek için Bluetooth teknolojisine ve kullanıcının cihazı boynuna asabilmesine imkân veren aksesuarlara sahip.

  Doro; cep telefonlarının daha kolay kullanılmasını sağlayacak geniş tuşlar, net görüntü ve arama işlemleri için ayrıca özel tuşlar gibi özellikler geliştiren bir tasarım firması. Doro PhoneEasy 345 ve 410 cep telefonları yaşlı kullanıcılara yönelik piyasada mevcut diğer kolay kullanım özelikli modellere kıyasla daha modern çizgilere sahip.

  Yeni PhoneEasy modellerinde bulunan alarm saati, FM radyo, hesap makinesi, el feneri ve oyunlar son derece basit bir menü aracılığıyla kolaylıkla kontrol edilebiliyor. Consumer Cellular CEO'su John Marick: "Yakın zamanda müşterilerimiz arasında gerçekleştirdiğimiz bir ankette katılımcıların %62'si okunması daha kolay rakam ve yazılara sahip, geniş tuşları olan ve ekran fontu olan cep telefonlarını tercih edeceklerini ifade ettiler. Bu yüzden Doro ile işbirliğine giderek çoğunluk oluşturan bu müşteri kesiminin beklentilerine cevap verebilecek ürünler tasarlamayı düşündük

  Yaşlılar için cep telefonu özellikleri
  Doro PhoneEasy 345 basit düz tip bir cep telefonu modeli. PhoneEasy 410 ise kapaklı bir cep telefonu ve siyah ve beyaz renk seçenekleri sunuyor. Doro cep telefonlarının diğer bazı özellikleri şöyle:
  • İki yönlü hoparlör
  • 300 kişi kapasiteli telefon rehberi
  • SMS yazılı mesajlaşma
  • Acil durum mesaj gönderme ve arama listesi
  • İstenmeyen fonksiyonların gizlenebilmesi
  • Hafif gövde yapısı
  • Yumuşak ve ele oturan malzemeden üretilmiş dış yüzey

  Yaşlı kullanıcılara yönelik kolay telefon satış fiyatları
  • Doro PhoneEasy 345: 40 USD (artı 35 USD aktivasyon ücreti)
  • Doro PhoneEasy 410: 50 USD (artı 35 USD aktivasyon ücreti)
   


Sayfayı Paylaş