Yarın geç olmadan uyanın!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve abdulkadir tarafından 16 Şubat 2008 başlatılmıştır.

 1. abdulkadir Well-Known Member


  Yarın geç olmadan UYANIN!  Muhterem kardeşlerim!
  Öncelikle sizleri selâmların en güzeli ile selâmlar, en kalbî muhabbetlerimi her birinize ayrı ayrı arz ederim.
  Kurbağayı bilirsiniz, onun hikâyesini de. Bir kurbağayı altmış derecede su ile dolu olan bir kazana atmışlar, kurbağa ne oldum demeden bir anda pişmiş.
  Bir kurbağayı da 15 derece sıcaklığı olan su dolu bir kazana koymuşlar, altına da ateşi yakarak kurbağanın içinde bulunduğu su kazanı ısınmaya başlamış. Ateş yandıkça, suyun sıcaklığı artmış, kırk derece, eli derece derken altmış derece; kurbağada en küçük bir değişiklik yok. Yetmiş derece, kurbağada yine bir değişiklik yok. Önceki deneyde altmış derecede pişen kurbağa, ikinci deneyde yetmiş derece olmasına rağmen, kurbağada herhangi bir değişiklik yok.
  Karadeniz coğrafi olarak dağlık ve çok yağış alan bir bölge olduğu için özelikle büyük baş hayvanlar senenin çoğunluğunu ahırlarda geçirirler. Ahırlarda da çok fare bulunur. Fareler ineklerin ayaklarını yer, o kadar ki ayağının altına bir iki fare sığacak kadar delik açılır. Ayağına delik açılmasına rağmen, inekler farenin ayağını kemirmesini anlayamazlar. Bunun sebebi sorulduğunda, Karadeniz insanı sivri zekâsı ile şöyle izah eder:
  "Fare ineğin ayağını üfleye üfleye yediği için acı duymuyor, dolayısıyla da farkına varmıyor."
  İki misalden sonra gelelim konumuza.
  İnsanlık ve de özellikle Müslümanların durumu ilk olayda anlatılan ikinci kurbağa misali gibidir. Artık olaylara karşı ne refleks, ne de tepki gösterebiliyoruz. Tam manası ile uyuşturulmuş bir vaziyette günlerimizi geçirmekteyiz. Olaylara karşı bağışıklık kazandık, her ne olursa olsun normal karşılar olduk. İkinci örnekteki ineğin durumuna düştük. Siyonist Yahudi ve onun büyük ortağı ABD insanlığı ve özellikle Müslümanları üfleye üfleye yiyip bitiriyor.
  Bu durum karşısında bütün insanlar ve de Müslümanlar akılları başlarından gitmiş bir vaziyette seyircilik bile yapamıyorlar. Seyirci olanlar hiç olmazsa aleyhte tezahürat yapar, biz onu bile beceremiyoruz.
  Bu alçaklara hayvan demeye bile değmez, çünkü hayvanlara hakaret olur. Bu sapık Siyonist Yahudi kavmi vahşetlerine devam ediyor. Lübnan'a yaptığı saldırıda bir ay içinde 400 tane çocuğu katletti. Ne alçakça, şerefsizce, edepsizce ve hayvanca bir iştir. Masum insanlara elindeki modern silahlarla saldır, masum insanları katlet. Bütün dünya da eli kolu bağlı olarak seyrediyor.
  BM kararlarına her devlet uymak zorundadır. Bir tek istisnası var, o da terörist İsrail devletidir. Aleyhine çıktığı için çok sayıdaki BM kararını tanımadı, dolayısıyla da uygulamadı. Kimsede ses yok. Bir başka devlet bunu yapsa, örneğin Irak BM kararına uymadı, bunu savaş sebebi saydılar ve ülkeyi işgal ettiler. BM kararlarına Iran, Libya uymazsa, önce ambargo uygulanır, sonra savaş…
  Fakat İsrail BM kararlarına canı isterse uyar, istemese uymaz, kimse buna karışamaz. Bu durum sadece İsrail'e mahsus bir ayrıcalıktır. İsrail devletinin ayrıcalığı konusunda çok sayıda uygulaması vardır. Mesela kimyasal ve nükleer silahları İsrail üretirse, suç değil; ama başka ülkeler üretirse, suçtur.
   


 2. ShaDow_19 Well-Known Member

  Paylaşım için tşkrler...
   
 3. serseri_aşık Well-Known Member

  ellerine sağlık süper paylaşım
   
 4. ot-gu Genel Sorumlu

  müslüman devletler ilk kendilerine çeki düzen verecekler hatta müslüman halk demek lazım, dini istismar ederek siyaset yapan vatan hainlerine amerikan ajanlarına aldanıp kanmayacaklar böcek sürüsü olmaktan çıkıp her biri aklı başında kendini hertürlü bilgi ile donatmış teknolojiden uzak olmayan Laik cumhuriyetçi bireyler olmadıkları sürece ne müslüman devletlerinden bir halt olur nede bunlarda yaşayan müslüman halktan...

  Kendi özgür iradesini kullanmayıp kendi aklını kullanmayıp şeyhinin şıhının bilmem nesinin peşinden giderse daha çok sürünürüz müslüman devletler olarak
   
 5. desayamu Well-Known Member

  bizi yiyolar zaten ve dediğin gibi hala anlamıyoruz
   
 6. ŞEHİT Guest

  Sen Yinede Sağol Abdulkadir Iyi Bir Paylaşim Olmuş.
   

Sayfayı Paylaş