Yandex Toolbar Nasıl Kaldırılır Resimli

Konusu 'İnternet' forumundadır ve oguzturk tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  İlk Önce Yandex Bar’ı kaldırmak için Başlat > Denetim Masası> Program Kaldır > Yandex Bar for Internet Explorer seçerek kaldırabilirsiniz.

  1) Internet Explorer’den Yandex.Bar’ı nasıl kaldırabilirim?
  “Başlat → Kontrol paneli → Program kurulması ve kaldırılması”nı seçip, listede “Internet Explorer için Yandex.Bar”ı bulun ve “Kaldır”a tıklayın. Program kaldırıldıktan sonra tarayıcınızı kapatıp açın.

  2) Yandex.Bar’ı Firefox’tan nasıl kaldırabilirim?
  Tarayıcıdaki menüden “Araçlar/Eklentiler”i (Tools/Add-ons) seçin. Açılan pencerede, kurulmuş eklentiler listesinden Yandex.Bar’ı seçin ve “Kaldır” (Uninstall) butonuna tıklayın. Ardından tarayıcıyı kapatıp açın.

  3) Google chrome yandex toolbar kaldırma:
  Chrome ayarlar kısmını açın Adres çubuğuna chrome://settings/ yazarakta bu ayarlara ulaşabilirsiniz. Daha sonra başlangıçta kısmından yandexi silip istediğiniz adresi yazın.

  Örneğin:https://www.google.com.tr/ Sonra alt kısımdaki arama bölümünden arama motorlarını yönet seçeneğinden yandex üzerine gelip x işaretiyle silip bitti seçeneğini seçin. Eğer varsa kullanıcılar kısmında bu kullanıcıyı silseçeneği kullanıcıyı silin (ilk haline getirecektir, yani tarayıcıyı sıfırlayacaktır.) Şimdi Chrom’u kapatıp tekrar deneyin. Yandex hala varsa 2. Aşamaya geçiyoruz. “Başlat → Kontrol paneli → Program kurulması ve kaldırılması”nı seçip, listede Yandex Toolbar ve diğer Yandex ibareli tüm programları kaldırın..
   


Sayfayı Paylaş