Yandex Özellikleri

Konusu 'İnternet' forumundadır ve oguzturk tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Yandex Özellikleri Nelerdir?

  Yandex’in Mobil tarayıcısı Yandex.Browser, iPad ve Android için kullanıma sunuldu. Entegre arama fonksiyonları ve özel arayüz tasarımı ve turbo hızı ile karşımıza çıkan Yandex.Browser bağlantı hızını da gözle görülür bir şekilde artırıyor.

  Yandex.Browser bize zamandan tasarruf etmemiz için hazır yanıtlar da sunuyor. Haberler, görseller, videolar olarak kategorize ettiği arama sonuçlarına kolaylıkla ulaşıyoruz. Favoriler çubuğundasesli aramayapmak da çok kolay.

  Yandex.Browser turbo teknolojisi ne de sahip. Bu mod yavaş internet hızına sahip kullanıcılar için adeta bir yardım meleği. Bu da işinizi kolayca yapmanızın yanı sıra, kotanızın fazla etkilenmemesini de sağlıyor.

  Android 4.0 ve iOS 5.0üzeri işletim sistemlerinde çalışan Yandex.Browser bir web tarayıcıdan beklediğimiz bütün özelliklere cevap veriyor.

  Yandex Türkiye'nin özellikleri


  Anasayfada arama çubuğu dışında sol tarafta Türkiye’deki güncel haberlerin gösterildiği bir bölüm, hemen altında döviz kurları, sol üst köşede hizmetlerin bulunduğu menü ve eğer mail hesabınız alıp giriş yaptıysanız sağ tarafta elektronik postanız ile ilgili bilgiler yer alıyor. Arama çubuğunun alt kısmında ise hava durumu ve şehir panoramalarına ulaşabileceğiniz bir link bulunuyor.
   


Sayfayı Paylaş