Yalvarma Sözleri Yalvarma Mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. SeçiL Well-Known Member


  Yalvarma Af Dileme Sözleri Mesajları

  Af dilerken gözlerine bakmak istiyorum özür dilerken seni nekadar sevdiğimi anlatmak istiyorum kelimelerimin içinde ne olur affet beni sevgilim.

  Af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin af diliyorum huzurunda.

  Af diliyorum sözlerimle af diliyorum gözlerimle af diliyorum senden sevgilim yanlışlarımla ne olur affet beni kabul et özür dileklerimi

  Affet beni ne olursun. Affedersen yalnız senin olurum. Bir aşk uğrunda yapılan hatanın sonunda ölüm olduğunu yeni anladım.

  Affet beni sevgilim. Sen büyüklüğünü göster. Bende sensizliğimde öğrendiklerimi.

  Affet bitanem. Yaptığım hata uğrunda çok acılar çektim. Yeter çektiğim bunca ızdırap ve keder. Beni sen affetmesen de Allah affeder.

  Affetmek büyüklüğün şanındanmış. Sen affet beni ve hep büyüğüm olarak saygı göstereyim sana. Ne olur acı bana ve affet beni.

  Affettim dersen hayata dönerim yeniden hadi gel seni aşkım için bağışladım de bana bende şeytanı çıkarayım tecrubesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim.

  Ben yaşamak için seni sevmişim ama sen beni yaşamak için değil zaman geçirmek için eğlenmişsin afedersin.

  Beni bırakırsan ne olcak hayatında? Mutlumu olucaksın kendi başına yalan hayatta? Hadi af diliyorum kabul et yarınlarımıza gülelim hep.

  Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor bilmiyorum ama affedersen herşey daha güzel olcak biliyorum.

  Gemileri yaktın gittin benide gemilerle yakmaya çalıştın ama sana olan sevgim herzaman gerçekçiydi ufak hatalar yüzünden bitirme bu ilişkiyi affet beni.

  Gitme bırakma ellerimi af diliyorum ağlatma şu yüreğimi sözlerinle vur dayanırım ama giderek vurma yaşayamam sensiz gitme ne olur özür dilerim affet beni affetmesende gitme hayatımı bitirme.

  Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla başbaşa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

  Hayalleri yıkılmış bir insanım bu hayatta seni sevmekle buldum kendimi hayatta şimdi beni bırakıp gitme. Ne olur affet bu sana aşık olan garibanı.

  Hazin bir son istemiyorum bu dünyada ellerimi açtım huzurunda af diliyorum gör artık senin için ağlayan gözlerimi ne olur sevdiğim.

  Hüzünlüyken mahsun çocuğun, heyecanlıyken atesli asıgın oLmak istiyorum..Hem asigim hem annem olur musun?

  İnsafına kaldı hayatım sana kaldı umutların af diliyorum senden seni diliyorum rabbimden hadi gel ne olur üzme beni.

  Kalmadımı sevgin bana bittimi herşey bir anda? Seviyorum seni dinlemiyorsun beni affet beni desemde duymamazlıktan geliyorsun beni.

  Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.

  Kırılan kalbini almak istiyorum ellerime yeniden başlamak istiyorum o ölümsüz sevgimize ne olur bir kelime söyle affettim seni de başlayalım yıkılmayacak aşkımıza.

  Kızdıgımda kapLan,sen kızdıgında süt dökmüs kedin oLmak istiyorum.. Hem kedim hem kaplanım oLur musun?

  Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım.

  Özür dilemek erdemliktir bizde sevdikmi allahına kadar severiz silersek birdaha aynı ismi kitabımıza yazmayız, af diliyorum senden yap bir büyüklük erdemlik göster.

  Özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bukadar sevdiğim için..

  Özürüm kabahatimden büyük olsada sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni herşeyimle.

  Sanıyormusunki üzülmüyorum gülüyorum bu boş odada, turkeyarena senin için ağlıyorum kendimi affetmiyorum bari sen affet beni belki gülerim.

  Seni okadar çok seviyorumki affedeceğini umuyorum çünki sende biliyorsun seni nekadar sevdiğimi affetmek istiyorsun sende hadi ad diliyorum senden bağışla beni yeniden hayatına.

  Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesende ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesende.

  Sevgilim özür dilerim senin hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim.

  Umutlarımı geleceğime bağladım hayaller kurdum şimdi sen bunları silmek istiyorsun nekadar af dilesemde duymamazlıktan geliyorsun. Bitirmek mi istiyorsun bendeki beni ve seni?

  Üstünde gökyüzü, altında toprak oLmak istiyorum..Hem topragım hem gögüm oLur musun?

  Yapılan hataları olgunlukla karşılayıp ona göre değer vermek gerekir affetmeni diliyorum senden onay bekliyorum hadi bırak şu inadı kırma yarınlarımı.

  Yaptıklarım için af diliyorum senden birtanem seviyorum seni ne olur affet beni..

  Yaşama hakkımı sana devrediyorum sen yaşa benim yerimede zaten affetmiyorsun yaşamanın değeri kalmıyor artık benim için tek değer sensin sende ne yapsam geri dönmezsin. Af dilesemde gelmezsin vicdansız sevgilim.

  Yaşananları bir çırpıda silerek atmak nekadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ağ çekiyorum.
   


Sayfayı Paylaş