Yahudi Oyunları...!!!

Konusu 'Dini Sohbet' forumundadır ve abdulkadir tarafından 5 Mart 2008 başlatılmıştır.

 1. abdulkadir Well-Known Member


  D İ K K A T

  MÜSLÜMAN KARDEŞİM

  ÜÇ BEŞ DAKİKANI LÜTFEN BANA AYIRIRMISIN….ŞU SATIRLARI LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN OKU,İNSANLARI ALLAH C.C. NIN DİNİNDEN İMANINDAN,MUHAMMED (SAV)İN YOLUNDAN VE İNSANLIKTAN AYIRAN HANELERİ VE CEMİYETLERİ DAĞITAN KUMAR HAKKINDA BİRAZ HASBIHAL EDELİM.

  BİZ MÜSLÜMANLARIN EN REZİL DÜŞMANLARI YAHUDİLERDİR.BAKINIZ YAHUDİLER yahmud İSİMLİ KUTSAL KİTABINDA BİZ MÜSLÜMANLAR İÇİN NE DİYİYORLAR.: NASIL İNSAN HAYVandAN ÜSTÜNSE YAHUDİLERDE MÜSLÜMANLARDAN ÜSTÜNDÜR .ŞİMDİ BÜTÜN KUMAR OYUNLARINI YAHUDİLERİN İCAD ETTİKLERİNİ HATIRLAYALIM.ACABA YAHUDİLERİN ÇEŞİTLİ KUMAR OYUNLARINI NİÇİN İCAT ETTİKLERİNİ HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ.TÜM KUMAR OYUNLARINDAKİ SAYILAR İSLAM’IN MUKADDES SAYILARINA KARŞILIK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

  GELİN TAVLA OYUNUNU ELE ALALIM : 15 PUL BİR TARAFTA 15 PUL DİĞER TARAFTA OLMAK ÜZERE 30 EDER 2 DE ZAR EŞİTTİR 32 EDER.BUDA İSLAM’IN FARZINA KARŞI DEĞİLMİDİR.SEN TAVLA OYNARKEN NAMAZIN,ABDESTİN İMANIN VE İSLAM’IN ŞARTLARI İLE OYNADIĞINI BİLİYOR MUSUN????? NİÇİN BU SAYI 31 VEYA 33 OLMAMIŞTIR. ŞİMDİ DİYECEKSİNİZ Kİ ÇİFT SAYIDA ONUN İÇİN… EEEE O ZAMAN NİYE 40 YÂDA 50 OLMAMIŞ VEYA 32 YERİNE 22 OLMAZMIYDI YANİ BU BİR TESADÜF MÜDÜR ACABA BİRAZ DÜŞÜNELİM.

  ŞEŞ, DÜŞEŞ VE ZAR OYUNU 2 KİŞİ İLE OYNANIR.6 PUL BİR TARAFTA 6 PUL DİĞER TARAFTA 12 YAPAR NAMAZIN FARZLARIDIR. ALÇAK YAHUDİ SENİ HEM NAMAZINDAN EDİYOR, HEMDE NAMAZIN FARZLARIYLA OYNATIYOR.

  BİLİM KAĞIDI OYUNU: 52 KAĞITLA OYNANIR.2 DE JOKEY EDER 54 İSLAM’DA 54 FARZ VARDIR.EVET 52 + 52 :104 BU SAYI NEYE İŞARETTİR.ALLAH C.C.’NIN GÖNDERDİĞİ 104 KİTABA İŞARETTİR.NEDEN 102 YADA 105 OLMAMIŞTIR.İŞİN İÇİNDE ÇOK SİNSİ BİR KURNAZLIK OLDUĞU AÇIK AÇIK BELLİ DEĞİLMİDİR.NE OLUR BİRAZ DÜŞÜNÜN…..İSKAMBİL 28 KAĞITLA OYNANIR.BUDA KUR’AN-I KERİM DE İSMİ GEÇEN PEYGAMBERLERİN SAYISIDIR.SEN İSKAMBİL KAĞITLARI YERİNE ÖNÜNDEKİ MASAYA HZ. İSA’YI-HZ. MUSA’YI-HZ.İBRAHİMİ’İ VE EN ACISI KAİNATIN EFENDİSİ HZ. MUHAMMED MUSTAFA (SAV)İ VURDUĞUNU BİLİYOR MUSUN.ALÇAK YAHUDİ’NİN SANA NELER YAPTIĞININ FARKINDA MISIN.

  TAVLADAKİ SAYILARI BİRAZ DÜŞÜNÜRSEN BAKIN NELER VAR…..

  YEK : (1) ALLAH C.C.

  DÜ : (2) TEYEMMÜM FARZI

  SE : (3) GUSLÜN FARZI

  CEHAR: (4) ABDESTİN FARZI

  PENÇ : (5)İSLAM’IN FARZI

  ŞEŞ : (6) İMANIN ŞARTLARI  BUNLARIN HANGİSİ TESADÜF KARDEŞİM. HEPSİDE SİNSİCE KORKUNÇ BİR TUZAK DEĞİLMİDİR. ŞİMDİ ANLADIN MI KARDEŞİM. YAHUDİLERİN MÜSLÜMANLARI NASIL SÜRÜKLEDİĞİNİ, NASIL İMANINDAN AYIRIP KENDİNE KÖLE YAPTIĞINI, O SENİN SAATLERCE KUMAR MASALARINDA OTURUP İMANINDAN SOYARKEN KENDİSİ MİLYARLIK TESİSLERİNDE SİLAH VE CEPHANE FABRİKALARI KURARAK DÜNYADAKİ MÜSLÜMANLARA KAN KUSTURUYOR. TÖVBE EDİN CANIM KARDEŞLERİM.

  BEN ALLAH C.C. ‘IN RIZASI İÇİN UYARIYORUM. TEVBE EDİN CANIM KARDEŞLERİM, YAHUDİ’NİN OYUNUNU HEP BİRLİKTE BOZALIM. YENİDEN İSLAM’A SARILALIM VE İNŞALLAH HALİS BİRER MÜSLÜMAN OLALIM.
   


Sayfayı Paylaş