X Factor Acun Ilıcalıya Büyük Rakip

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve ot-gu tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Yeni sezonda Acun'a büyük rakip

  One Direction ve James Arthur gibi yıldızları dünya müzik piyasasına kazandıran, yıldız yaratan şarkı yarışması "X Factor"e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın erkek herkes katılabilecek. "X Factor"ün birincisi ise tam 2 Milyon TL'lik büyük ödülün sahibi olacak.

  [​IMG]

  Jüri dört kişiden oluşacak

  "X Factor"ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar X Factor'e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecek.

  Star yaratacak

  "X Factor"ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı; şarkılarını stüdyoda orkestra eşliğinde söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak. Kimin programa veda edeceği ise SMS'ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek.

  Acun'a büyük rakip

  Bu yarışmanın, önümüzdeki sezon Star Tv ekranlarında yeni projelerle izleyici karşısına çıkacak Acun Ilıcalı'nın ratinglerini nasıl etkileyeceği şimdiden merak konusu oldu.
   


Sayfayı Paylaş