WLM Ripper Messenger Resim Kopyalıyıcı

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve KaRaHaN tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. KaRaHaN Well-Known Member


  WLM Ripper,Windows Live Messenger Resim Hırsızı,Msn Resim kopyalıyıcı,Msn Avatar,AVatar Kopyalıyıcı,Msn,Messenger,Msn Programları


  WLM Ripper ile kişilerinizin görüntü resimlerini, kişisel ifadelerini, kişi kartı arka plan resimlerini ve hatta size gönderdikleri ses kliplerini otomatik olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

  Bu küçük programı kullanabilmeniz için sisteminizde Microsoft .NET Framework Version 2.0 kurulu olmalıdır, aksi halde WLM Ripper kurulmayacaktır.  Microsoft .NET Framework Version 2.0 Redistributable Package (x86)  22,4 MB'lık Microsoft .NET Framework Version 2.0'ı indirdikten sonra kurulum dosyasını çalıştırınız ve kurulum işlemini bitiriniz..


  [​IMG]


  Artık WLM Ripper'ı kullanabilmemiz için gerekenlere sahibiz... Ekteki ZIP dosyasından WLM Ripper'ı indirin ve kurun. Kurulum bittikten sonra:

  Masaüstünüze WLM Ripper kısayolu gelecektir:


  [​IMG]


  Çift tıklayın ve programı başlatın. Programın ilk açılışında, çalınacak olan resimlerin nereye kaydedileceğini belirtmeniz istenecek. Aşağıdaki diyalog karşınıza çıktığında 'Tamam' tuşuna tıklayınız.


  [​IMG]


  Ardından aşağıdaki resimde gösterildiği gibi önce Masaüstü'ne bir kez tıklayınız, ardından 'Yeni Klasör Oluştur' tuşuna tıklayın ve 'WLM Resimleri' adında yeni bir klasör oluşturunuz, bu klasöre bir kez tıklayarak seçilmiş hale getirin ve 'Tamam' tuşuna tıklayın. Elbette farklı bir klasör adı ya da mevcut olan bir klasörü de belirtebilirsiniz fakat çalınan resimlere kolayca ulaşabilmeniz adına biz örnekte masaüstünde yeni bir klasör oluşturduk..


  [​IMG]

  Program artık çalışıyor, otomatik olarak tüm resimler kaydedilmeye başlanmıştır..

  Saatin (system tray) yanına yerleşen WLM Ripper sembolüne sağ tıklayarak ayarlarına ulaşabilirsiniz:


  [​IMG]


  [​IMG]


  Herhangi bir ayar ya da değişiklik yapmanıza gerek olmamasına rağmen, bir kez 'Rip currently cached' ve 'Start' tuşlarına basmanız tavsiye edilir. 'Process Priority' > 'Below normal' olarak ayarlı kalsın, WLM Ripper çok az sistem kaynağı kullanır bu şekilde.

  Değiştirdiklerinde otomatik olarak bilgisayarınıza kaydedilen kişilerinizin görüntü resimlerini, ifadelerini vs. anında masaüstünüzdeki 'WLM Resimleri' klasörü içinde bulabileceksiniz:


  [​IMG]  Lisans:Ücretsiz

  Kısıtlama:Yok

  Dil:İngilizce

  İşletim Sistemi:Windows Tümü
  [​IMG]
  DOWNLOAD
   


Sayfayı Paylaş