Windows 7 Açılış Ekranını Değiştirin!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 31 Mart 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Windows 7'yi her başlattığınızda mavi oturum açma ekranıyla karşılaşmaktan sıkıldıysanız bu ekranı kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli.

  Dikkat: Bu ipuçlarımız sadece Windows 7 için geçerlidir.

  Logon Editor aracını bu adresten indirin (açılan sayfada sağ üst taraftan 'Download File' bağlantısına tıklayın) ve başlatın.

  Uygulama sayesinde açılış ekranındaki diğer öğeleri özelleştirmek de mümkün. Örneğin Windows 7'nizin gösterilen sürüm adını, mevcut Windows imajlarında biriyle değiştirebilirsiniz. Ancak sonraki sayfada tanıtacağımız araç ile bu alana istediğiniz bir resmi yerleştirebilirsiniz.

  Windows 7 damgasını değiştirme

  Windows 7 damgasını (Açılış ekranında örneğin Windows 7 Home Premium' yazılı alan) kendinize ait bir resimle değiştirmek istiyorsanız bunu yapmak oldukça kolay. Tüm ihtiyacınız olan Windows 7 Branding Changer adlı araç ve yaklaşık 361x58 boyutlarında bir resim. Resmi değiştirmek için programı çalıştırıp 'Load Picture' düğmesine basmanız ve ardından damga olarak kullanacağınız resmi seçmeniz gerekiyor. 'Apply'ye basarak işlemi tamamlayabilir, yeni Windows 7 damganızın tadını çıkarabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş