Whatsapp Geçmişi Nasıl Bulunur

Konusu 'Akıllı Telefon Sorunları' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Whatsapp Geçmiş Mesajları Nasıl Bulabilirim?

  WhatsApp silinen sohbet mesajları geri getirilebiliyor. Mesajları yanlışlıkla silmeniz durumunda telaş etmenize gerek yok. WhatsApp Android uygulaması için geçerli olan bu geri alma işlemi oldukça kolay. Öncelikle bilgi sahibi olmamız gereken birkaç konu var. WhatsApp Android uygulaması, her sabah 04:00’da otomatik olarak yedekleme yapmaktadır. Uygulama, bu yedeklemeleri Android cihazınızın microSD kartında saklar.

  Whatsapp konuşma geçmişiniz otomatik olarak yedeklenip saklanmaktadır. Whatsapp uygulamasını kaldırmadığınız, konuşma geçmişini bilerek kendiniz silmediğiniz sürece bu sohbet yedeklemeleri kaybolmaz ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  Whatsapp sohbet geçmişini bulmak için yapmanız gereken konuşma penceresinde yazışmaları aşağı doğru kaydırmak. Böylece yukarıda Daha önceki mesajları yükle seçeneği çıkar (ekranın üstünde) bu yazıya dokunduğunuz zaman whatsapp geçmişinizi yavaş yavaş geri yüklemiş olursunuz.

  Eğer whatsapp geçmişinizi hiçbir zaman kaybetmek istemiyorsanız o zaman da yapmanız gereken konuşmaları manuel olarak yedekleyip saklamak.

  • WhatsApp > Menü Tuşu > Ayarlar > Sohbet Ayarları'na gidin.
  • Konuşmaları Yedekleye dokunun.
   


Sayfayı Paylaş