Volkswagen Polo Tour

Konusu 'Volkswagen' forumundadır ve oguzturk tarafından 11 Aralık 2007 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Artık yola koyulabilirsiniz.
  [​IMG][​IMG]
  Arka yan gövdedeki Tour yazısıyla biraz iddialı göründüğünü kabul ediyoruz. Fakat Polo Tour hemen bir bakışta beraberinde sunduklarını göstermek istiyor. Herbirimizin yaşamaktan zevk aldığı sürüş keyfi, yolculuk keyfi ve bağımsızlık gibi duyguları hissettiriyor. Üstelik 14 inç “ Portland” alüminyum jantlar ve 185/60 R14 lastiklere, gövde rengi kapı kolları, yan aynalar ve yan darbe çıtalarına sahip olan Polo Tour’un uygun dinamik görüntüsü ile bu duygulara kavuşmak çok kolay.

  Her şeye sahip olmak gerçekten mümkün.
  [​IMG][​IMG]

  Demek ki oluyormuş…Polo Tour’un görünüşünün yol açtığı hayranlık duygusu kolay kolay geçeceğe benzemiyor. Ayrıca iç güzellikleriyle de büyülüyor ve güzelliğini size rahat kavrayacağınız 3 kollu spor deri direksiyonuna dokunduğunuz an aktarıyor. “Popcorn” desenli koltuklardaki, vites kolu topuzundaki ve direksiyondaki mavi süs dikişleri Polo ailesinin bu genç üyesinin kendine özgü karakterini yansıtıyor.

  Ondan asla vazgeçemeyeceksiniz.
  [​IMG][​IMG]

  Ondan asla vazgeçemeyeceksiniz Polo Tour sizi albenisiyle kendine bağlayacak. Uzaktan kumandalı merkezi kilit, immobilizer ve de iç denetimli alarm özellikleriyle içinizi ferah tutabilirsiniz. Elektrikli ve ısıtmalı yan aynaları ile daha kaliteli bir görüşe kavuşabilir, ABS ile güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu esnada çok fonksiyonlu yol bilgisayarı ile ortalama yakıt yüketimi ve ortalama hız bilgilerini sürekli kontrol edebilirsiniz. Birinin “işinizi kolaylaştırması“ ne güzel.

  Karar vermeniz şimdi çok kolay!
  [​IMG][​IMG]

  Polo Tour yakıt tüketiminde cimri davransa da, sunduğu özellikleriyle son derece bonkördür. Yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu altındaki çekmece ortamı daha düzenli kılarken, bagaj bölmesindeki aydınlatma, iyi bir görüş sağlar. “Klimatik“ yarı otomatik klima sistemi size istediğiniz sıcaklığı ayarlama imkanı sunar. 2x20 Watt çıkışlı dört adet hoparlörü ile en iyi ses kalitesine sahip “RCD 200” radyo –CD MP3 çalar müzik sistemi de standart donanım kapsamında yer alıyor.
   

  1 kişi bunu beğendi.

 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Trendline. İçinde keşfedilecek çok şey var.
  [​IMG][​IMG]

  Kaliteli malzemelerin ve ergonomik iç tasarımın yanı sıra hayatı kolaylaştıran birçok ayrıntıyı Polo'da standart olarak bulmak mümkün. Yükseklik ve derinlik ayarlı hıza duyarlı elektrohidrolik servo direksiyon, elektrikli ön camlar, yükseklik ayarlı ön koltuklar, Klimatik (yarı otomatik klima sistemi) , elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, Radyo-CD MP3 çalar ve merkezi kilit sistemiyle hayatı kolaylaştırır.

  Elektrikli ısıtmalı yan aynalar.
  [​IMG][​IMG]

  Elektrikli ısıtmalı yan aynalar isteğinize göre ayarlanabilir ve soğuk havalarda buz tutmaz.

  Klima.
  [​IMG][​IMG]

  Yarı otomatik klima sistemi (klimatik) otomobilinizde ideal ortam sıcaklığını sağlar.

  Radyo CD MP3 çalar – ön bardak tutucu
  [​IMG][​IMG]
   
 3. oguzturk Administrator Staff Member

  Her anlamda büyüleyen bir karşılaşma.

  Polo'nun yüksek donanım serisi olan Comfortline, Trendline donanımda sunulan ekipmanlara ek olarak ABS, alüminyum jantlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli arka camlar, yağmur sensörü, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, “coming home” özelliği, Klimatronik (tam otomatik klima) ve yol bilgisayarı gibi geniş yelpazede birçok ekipmanı standart olarak sunuyor ve bir üst sınıfın taleplerine cevap verebiliyor. Güvenliğinizi de unutmadık. Standarda eklenen sürücü ve yolcu yan hava yastıkları ve ön sis farları ile daha da güvendesiniz.

  [​IMG][​IMG]6J x 14 alüminyum jantlar.

  6J x 14 alüminyum jantlar ile Polo çok daha şık ve dinamik.

  [​IMG][​IMG]Elektrikli ön ve arka camlar – merkezi kilit.

  [​IMG][​IMG]Tam otomatik klima sistemi (klimatronik)

  [​IMG][​IMG] Ön sis farları

  Ön sis farları kötü hava şartlarında dahi güvenli bir görüş sağlar.
   
 4. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş