Volkswagen pıck-up ilk kez ıaa’da sergilendi

Konusu 'Volkswagen' forumundadır ve OrKuN tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Volkswagen Ticari Araç, 23 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde Hannover’de gerçekleştirilen 62. IAA – Uluslararası Ticari Araçlar Fuarı’nın ilk gününde gövde gösterisi yaptı.

  Volkswagen Ticari Araç standında farklı segmentlerdeki modellerin farklı versiyonlarının içinde bulunduğu 44 araç ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
  12. Salon'daki Volkswagen Ticari Araç standının en önemli aracı, markanın 4. model serisini oluşturan ve ilk kez IAA’da sergilenen Volkswagen Pick-up oldu.

  Avrupalı bir otomotiv markasının ilk pick-up aracı olma özelliğine sahip olan Volkswagen Pick-up aynı zamanda bu sınıfta standartları yükseltecek bir araç olacak.

  IAA’da sergilenen konsept aracın 5.18 metre uzunluğundaki kurtarma aracı versiyonu güçlü görüntüsünün yanısıra iç ve dış donanımı ile modern teknoloji öğelerini içeriyor. Volkswagen Pick-up yeni geliştirilen tasarımı ile markanın tipik öğelerini taşımaya devam ediyor. Yatay radyatör ızgaralarına entegre edilen Volkswagen amblemi ve hatlarla uyumlu hale getirilen ön farlar, lüks kaliteyi yansıtırken, 1.9 metre genişliğindeki aracın ön bölümüne güçlü ve hoş bir görünüm sağlıyor..

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  26.09.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş